TOP Virály týdne: Za hranice všedních dnů

Kia Soul Hamster

Kia využívá „roztomilé“ křečky už od roku 2009. A vždy s poměrně solidním úspěchem. I nové video je psychadelicky ujeté a na YouTube atakuje hranici 2,3 milionu views. Upozorňujeme, že reklama je pouze pro silnější povahy, zároveň nedoporučujeme míchat s halucinogenními látkami.

Anderson Silva ♥ Mega BK Stacker – BURGER KING

I druhé video, které se dostalo do našeho týdenního přehledu, patří do podobné kategorie. A ani videu propagujícímu Burger King nelze upřít úspěch – blíží se k 2,4 milionům views. Zajímavé…

FIFA 12

Každý rok čeká na vydání nové verze nejpopulárnější sportovní hry všech dob desítky milionů hráčů. Nás zase baví každoroční spoty od Wieden+Kennedy.

POC Bike Excursion with Danny Macaskill, Daniel Dhers and Martin Söderström

V posledním přehledu virálů jsme ukazovali nové video nejlepšího street trialisty na světě Dannyho MacAskilla a chválili RedBull za to, že v podstatě ovládnul a zabral si pouze pro sebe celou kategorii urban/cool/extreme sportů. Týden poté RedBull zveřejnil další video. Aby to nebylo jen tak, vedle Dannyho MacAskilla postavil také Daniela Dherse (jeden z nejlepších BMX riderů) a Martina Söderströma (jeden z nejlepších freestyle riderů).

100 Years / Style / East London

O nové kampani, kterou připravila agentura The Viral Factory pro nákupní centrum Westfield Stratford City, jsme už psali samostatnou newsku, do našeho výběru nicméně určitě patří ještě jednou!

Mimochodem, kreativního šéfa The Viral Factory Eda Robinsona se nám díky komunikaci ohledně tohoto virálu (viz. zmíněná newska) podařilo nalákat i na říjnový Social Marketers Summit. Bude to jízda!