TOP virály týdne: Super sexy Perrier

Le Club Perrier – Can you handle the heat?

Perrier natočil super sexy online film a dal ho na svůj Youtube kanál. Háček je v tom, že snímek je rozdělený do šesti částí a každá další (a víc sexy) část se otevře až ve chvíli, kdy se na video podívá další milion lidí. Zatím se Perrier se svým slevomatovým přístupem k videím dostal na 4,7 milionu zhlédnutí a podívat se tak můžete už na první čtyři části. Cool!

Guitar Baby!

Jennifer Aniston ve virálu pro Smartwater pochopila, že používání dětiček s hustejma schopnostma ve virálech je sázka na jistotu. Před ní to pochopil třeba taky Evian se svými Roller Babies (42 milionů zhlédnutí, btw) a mnozí další. Ubisoft si pro propagaci nové hry Rocksmith vybral ultra šikovného malého rockového kytaristu. Po pár dnech je video na 1,7 milionech zhlédnutí.

BMW 1M – Walls

Frčej i videa s perfektníma autama a ještě lepšíma řidičema. Legendární je GYMKHANA s Kenem Blockem pro DC Shoes (dohromady všechna videa nejsou daleko od 100 milionů zhlédnutí), s lehce podobným konceptem se do youtubových vod pouští i BMW. Zatím milion zhlédnutí.

Ford Active Park Assist

Baví nás videa, ze kterých čiší nekonečné hodiny příprav a vymýšlení. Jedno z prvních videí v naší paměti, které využívalo podobného modelu jako nyní Ford, byla shodou okolností také automobilka – Honda s legendárním videem The Cog. Koncept se zalíbil také agentuře Viral Factory, která ho použila pro Samsung, nebo třeba slavné dvojici Rhett and Link a mnoha a mnoha dalším.

Unleash Your Fingers

Na závěrka chuťovka v podobě superjednoduchého a přesto vynikajícího videa. Za pár dní nasbírala tahle „reklama“ pro Samsung už skoro 400 tisíc zhlédnutí.