TOP virály týdne: OK Go ve stavu beztíže & iPhone centrifuga

Tentokrát to bude bez reklam. Tak trochu. O těch nejlepších jsme totiž psali v článku o letošním Super Bowlu. Podívejte se, která další videa hýbala tento týden internetem!

Kapela OK Go natočila klip ve stavu beztíže

OG Go posouvají hranice kreativity zas o kus dál. Nejnovější video pro ruskou leteckou společnost S7 natočili na palubě letadla ve stavu beztíže! Na jeden záběr a bez jakýchkoli počítačových triků. Tady se mlsá očima.

OK Go – Upside Down & Inside OutHello, Dear Ones. Please enjoy our new video for „Upside Down & Inside Out“. A million thanks to S7 Airlines. #GravitysJustAHabit
Posted by OK Go on Thursday, 11 February 2016

iPhone centrifuga na svahu

Lyžař jménem Nicolas Vuignier natočil opravdu působivé 360° záběry ze svého sjezdu. iPhone připevnil na strunu a roztočil ho divoce kolem sebe. Jak nápadité!

P. S. Žádný iPhone při natáčení prý nebyl zraněn. Uf.

Intenzivní first-person závod dronů

Budoucnost je právě teď! Děcka, zahoďte konzole a jděte zase ven. Stačí vzít pár dronů, připevnit na ně kamery GoPro, najít opuštěné skladiště a začít závodit.

Takhle se prodává ojeté auto

Tohle na Aukru nenajdete. Týpek se nemohl už přes rok zbavit svého ojetého Nissanu. Situace byla zoufalá. Rozhodl se proto jít štěstíčku naproti a natočil se svým kamarádem lehce úlisnou, téměř profesionálně působící reklamu. Dozvíte se z ní mimochodem, že má auto čtyři kola. Kupujete?

Guy makes epic commercial to sell old car!My buddy Rob’s been trying to sell his car for over a year now, so we made this kinda over-the-top car commercial to see if we can get a few offers on the table! Tag your friend’s that are in the market for a new car… or just need a good laugh :)
Posted by Chris Hau on Tuesday, 9 February 2016

Štěně trpí poruchou pozornosti

Nevím jak vy, ale já poruchou pozornosti rozhodně netrpím. Jé, hele to štěně! Co jsem to sem chtěl vlastně napsat? Asi něco důležitého. Jdu si uvařit kafe. A všichni skandujeme ADHD!

Diskuze k článku