TOP Virály týdne: Extrémní sporty pořád táhnou

Red Bull Parkour

Když si představíte videa z extrémních sportovních výkonů, nebo prostě cool aktivit obecně, musí se vám už podvědomě automaticky spojit s jednou jedinou značkou – s Red Bullem. Tak jako v případě videa Ryana Doylea, které zahraniční média označují jako moderní Prince of Persia parkour. Úžasné.

Danny MacAskill – Industrial Revolutions

Tohle video sice nevzniklo na objednávku Red Bullu, ale hádejte, kdo je Dannyho, světově suverénně nejznámějšího představitele street trialu, největší sponzor. Nové video má za posledních 14 dní už skoro 2 miliony zhlédnutí, což se zatím sice pořád s Dannyho nějvetšími YouTube úspěchy srovnávat nedá (Way Back Home se skoro 13 miliony a Inspired Bicycles se skoro 27 miliony zhlédnutí jsou zatím přeci jen o něco dál), ale i tak je to hezké číslo.

Ken Block’s Gymkhana 4

Pokud jste ještě neviděli ani jedno z videí Ken Blocka pro DC, jakobyste nebyli. Nejnovější video do série má na kontě už úctyhodných 6,6 milionu zhlédnutí, celkově má celá série x desítek milionů zhlédnutí a evidentně se divákům z celého světa ještě ani zdaleka neomrzela.

Puss In Boots „No Pants“ Pants

Těšíte se na Kocoura v botách? DreamWorks nabízí malou upoutávku v podobě reklamy na kalhoty, které nejsou. Video už má 1,3 milionu zhlédnutí.

BMW Jewellery

Jak s novým BMW ukrást šperky a nenechat se chytit? Trochu překvapivá reklama od BMW na závěr.