TOP virály týdne: Debilní kecy, Mila Kunis a hlavně poníci!

Elevator Murder Experiment

Agentura Thinkmodo má tento týden u nás hned dva zářezy. Prvním je promo na nový film Dead Man Down, které se sugestivně ptá, co byste VY udělali, kdybyste byli svědkem zločinu. A rovnou tuhle myšlenku testuje na reálných lidech poměrně drsnou scénkou. 3,2 milionu zhlédnutí.

Beauty Shop Scare

Druhé promo je na snímek The Last Exorcism part II a jediným účelem tohohle „pranku“ je vyděsit. Přiznáme se bez mučení, že hlavně u druhé části klipu bychom asi taky naživo ječeli jak blázni. Well played, Thinkmodo!

Grey Poupon „The Lost Footage“

Hodně speciální a ulítlá je reklama na hořčici Grey Poupon, zarytě se tvářící jako čerstvě objevený ztracený materiál z osmdesátých let. 1,5 milionu zhlédnutí.

OREO Separator Machine #2 — Creators: Toy Scientists Bill and Barry

Už před týdnem Oreo představilo prvního nadšence, který vytváří roboty na oddělování sušenek od krému. Teď přichází další.

Three – The Pony #DancePonyDance

Naprosto nejzásadnějším reklamním počinem posledních dní je ale ovšem další práce od našich oblíbenců z Wieden + Kennedy. Hlavní roli nového proma pro Three (britského operátora) hraje tančící poník. Ano, PONÍK! (Nevím, co pánové z Wieden + Kennedy berou, ale chci to taky!) Aby toho nebylo málo, s poníkem si můžete i dál hrát v tzv. Pony Mixeru na YouTube, kde můžete celý klip předělat do funkového, hiphopového nebo třeba punkového stylu, ale to už vlastně u W+K ani nijak nepřekvapí…

Debilní Kecy Matek

Jak už se pomalu stává poměrně nepříjemný zvykem, i uplynulý týden ovládli československý YouTube kluci z ViralBrothers. Tentokrát jsou to Debilní Kecy Matek (mimochodem, všechno nejlepší k MDŽ!) jako promo na trilogii Fifty Shades pro český Albatros. Opět neuvěřitelných 1,4 milionu zhlédnutí. Snad si dají ViralBrothers trochu pauzu a budeme moci alespoň pár týdnů psát o něčem jiném (prosím, prosím, víc debilních keců už fakt nezvládnu).

Mila Kunis talks to Chris Stark off the Scott Mills show on Radio 1

Celosvětový YouTube ovládají stále nové variace Harlem Shaků a strašná příšerná a nepěkná věc s názvem Pulcino Pio. Nás ale zaujal dokonalý rozhovor s Milou Kunis, který se už vyšplhal na 7,5 milionu zhlédnutí a mladý moderátor/reportér Chris Stark pravděpodobně díky němu dostane samostatnou show (a jestli ne, tak jsou v BBC blázni!).