TOP virály týdne: Čtvero ročních dob

The Athlete Machine – Red Bull Kluge

Marketing Red Bull rád používá věci, které fungují. Když před pár týdny vyšlo video Human-Powered Freerunning Machine – with Jason Paul a dosáhlo na sympatických 5,7 milionu zhlédnutí, dalo se trochu čekat, že přijde další podobná lahůdka. Nečekali jsme sice, že takhle brzy, ale rozhodně bylo jasné, že nebude chybět plejáda sportovních megacelebrit. A už se blížíme zase k šesti milionům zhlédnutí…

L’Invitation Au Voyage – The Louis Vuitton Film

Režijně-fotografická dvojice Inez & Vinoodh (možná pamatujete poměrně úspěšný klip pro Dior) se ujala nového reklamního filmu pro Louis Vuitton. 6,7 milionu zhlédnutí.

John Lewis Christmas Advert 2012 – The Journey

John Lewis byl i v loňském roce jedním z prvních obchodů, který vyrazil do světa se svou vánoční kampaní. A stejně jako loni, i letos je milá, dojemná a bezchybně zpracovaná.

Dragon Baby

Na závěr lahůdka od jednoho z našich největších YouTube oblíbenců, Patricka Boivina. Není to sice reklama, ale je to rozhodně v kategorii „must see!“ (ostatně stejně jako skoro všechno z jeho dílny). Aktuálně si Patrick hraje se svými dětmi. Dragon Baby má na kontě 22 milionů zhlédnutí, předchozí Iron Baby 16 milionů.