Top virály týdne: Bruno Ližpič útočí!

Upoutávka na Českého lva, která se nikdy neměla vysílat

Tohle video je pravděpodobně největší událostí českých online virálů hned po nepřekonatelné Natálii Saddnes. Budař s Macháčkem v přísně vtipném virálu pro Magnesia, který má za pouhopouhé tři dny od spuštění už prakticky půl milionu zhlédnutí a skoro 40 tisíc lidí ho sharovalo na Facebooku. Smekáme!

Kobe Bryant is, „The Black Mamba“. By Robert Rodriguez

Před nedávnem jsme vám na tomto místě pouštěli trailer, nyní se konečně můžete podívat na asi nejdražší reklamní minifilmeček tohoto roku v plné parádě. S Kobe Bryantem, Robertem Rodriguezem, Dannym Trejem a Kanye Westem. Nike sáhlo hluboko do kapsy, ale po devíti dnech od spuštění video vygenerovalo „pouhých“ 1,8 milionu zhlédnutí. Ambice asi byly vyšší…

Rear View Girls

Jednoduchý nápad natáčet skrytou kamerou umístěnou v zadní kapse džín krásné modelky pohledy okolo chodících a stojících přinesl značce Levi’s za posledních deset dní přes 7 milionů zhlédnutí. Hodně vtipné :).

The Art of FLIGHT

Další z trailerů z produkce Red Bullu. Asi není co dodat – tohle prostě funguje.

One Million Heineken Hugs

Jak byste se odvděčili vašim fanouškům, kdyby jejich počet překročil magickou hranici jednoho milionu? Heineken se rozhodl do terénu poslat hostesky s jednoduchým úkolem – objímat pijáky Heinekenu. Chtěli bychom u toho být..