TOP virály týdne: Bratři džihádisté, zhulený lenochod a divočina v posilovně

První výběr TOP virálů v roce 2016 patří strachu z džihádu, zhulenému lenochodovi a divočině, která se odehrává v každé posilovně. Do výběru se ještě dostal celý fotbalový tým Barcelony a kněz na hoverboardu. Příjemnou zábavu.

Teroristé hází na nic netušící lidi černou tašku

Skupina říkající si „Jalal Brothers“ zveřejnila šokující video, které obsahuje kompilaci pokusů o terorismus na nic netušících občanech Austrálie. Tito radikálové dokonce donutili jednoho mladého muže, aby ze strachu skočil do vody a začal plavat, přičemž byl stále oblečen. Čin je to vskutku nevídaný. O pár dní později se na těch internetech objevily zprávy, že Arman Jalal, jeden z bratrů, byl postřelen. Tuto informaci ovšem sám na svém Facebooku vyvrátil.

TIP: Pokud vás video pobavilo a oceníte krutě černý humor na téma terorismu, podívejte se na film Čtyři lvi.

Hulení vás promění v lenochoda tříprstého

Ještě chvíli zůstaneme v Austrálii, která se vytasila s novou protidrogovou kampaní. Ta přirovnává uživatele marihuany k lenochodům, kteří nedokáží obstát při plnění každodenních povinností. Kampaň se ovšem naprosto minula účinkem a roztomilý lenochod se ihned stal celebritou mezi zhulenci. Možná dokonce inspiroval i pár teenagerů, aby si ubalili prvního jointa.

Divočina jménem posilovna

Chcete zapůsobit na ženu? Zkuste posilovnu. Nebo se na to vykašlete a radši použijte bankomat u vchodu! Je to jistější způsob. Přesto se v novém roce miliony zástupců druhu Homo sapiens vrhnou s falešnou nadějí do městské divočiny s názvem posilovna. O co skutečně jde na tomto podivném místě?

Bezpečnost na palubě letadla s FC Barcelona

V novém videu aerolinky Qatar Airways nám ukazují fotbalisté FC Barcelona, co vše udělat pro maximální bezpečnost na palubě letadla. Instruktážní video jakékoli aerolinky ještě nikdy nebylo tak vzrušující, že by se na něj někdo dobrovolně díval. Bohužel se ale nedozvíte, jak se zachovat, pokud vás v letadle bude chtít pokousat Luis Suárez.

Kněz během mše dováděl na hoverboardu

Při letošní vánoční mši na Filipínách se kněz proháněl po kostele na dvoukolovém elektrickém jezdítku zvaném hoverboard. Vedení katolické církve ale pro takový špás nemělo pochopení a duchovního veřejně zkritizovalo. Bylo mu dokonce nařízeno opustit na nějaký čas farnost. Holt osahávat děti někde v soukromí je míň riskantní.

Diskuze k článku