TOP virály týdne: Boduje Google a slovenští kreativci

Google: Ninja’s Unboxing 2

S příchodem nového modelu telefonu Google Nexus S se na scénu vrací naše oblíbená Youtube superstar Patrick Boivin a jeho ninjové. Ti otvírali krabici s telefonem Google Nexus One a ujímají se stejného úkolu i s novým modelem. Tentokrát u toho ale i rozbijí celý Youtube. Klikněte na obrázek a pusťte si video přímo.

Ninja Unboxing Google Nexus S

How to remain calm, despite what’s about to happen to your Chrome notebook

Ani ne deset dní od spuštění už má jiné Google video takřka 900 tisíc zhlédnutí. Názorná ukázka toho, proč je podle Googlu důležitý cloud.

Zeitgeist 2010: Year in Review

Ještě více pozornosti si vysloužilo video shrnující nejdůležitější události minulého roku podle Googlu, respektive všechna uživatelská hledání: Zeitgeist 2010

Google Adwords – Thank You!

Google do čtvrtice: letos se slaví 10 let služby Google AdWords a to si samozřejmě zaslouží velké poděkování. Představení předchozích nápadů na nejlepší reklamní systémy zní sice jako hezký nápad, video jako celek nás ale zase tolik nepobavilo.

Nový level – Mighty Mad Star

Slovenská agentura StarmediaCo. se s letošním hiphopovým péefkem opravdu vytáhla. Podívejte se na video, které je pro nás už teď jednoznačným vítězem mezi agenturními novoročními přáníčkami. Respect!

PPE FICTION

Slovenský online obchod Gorila.sk si s agenturou Respect APP udělal vlastní parodii na Pulp Fiction a na geniální výsledek se můžete podívat sami. Opět nadšeně tleskáme!

Game On!

Jak teenagery po tisící informovat o tom, aby při sexu používali kondom? Co takhle video ve stylu 8-bitové klasiky? Nejsme si jenom moc jistí, jestli vlastně dnešní teenageři vůbec 8-bitovky znají…

Filmography 2010

A na závěr jedno nereklamní video, letošní rok byl totiž opět filmový. Viděli jste všechny důležité snímky? V šesti minutách shrnujících letošní produkci se o tom můžete přesvědčit.