TOP virály týdne: Umělec proměnil nákladní míchačku na beton v obří disko kouli

Dneska se paří. Faktor pařby je pět. Z nákladní míchačky na beton je obří disko koule. Komunisti hulákají Kabáty na své vánoční besídce. Jimmy Fallon a Michael Fassbender hrajou na Air Guitar. Donald Trump se kámoší s Kanye Westem, na což Vladimir Putin tak trochu žárlí. A jako bonus vás na tuhle party veze Leoš Mareš taxikem.

Umělec proměnil nákladní míchačku na beton v obří disko kouli

Francouzský umělec Benedetto Bufalino si nápaditě pohrál s nákladní míchačkou na beton, z jejíž točící se nádrže udělal tu nejdaftpunkovější disko kouli na světě! Pouhé dva dny ji pak mohli kolemjdoucí tanečníci obdivovat v jedné z ulic Lyonu. Opravdu si ještě myslíte, že váš firemní vánoční večírek bez téhle míchačky za něco stál? My už ne.

Bitva ve hře na Air Guitar mezi Michaelem Fassbenderem a Jimmym Fallonem

Jimmy Fallon vyzval Michaela Fassbendera k intenzivní bitvě ve hře na imaginární kytaru. Střihli si třeba songy „Crazy Train“ od Ozzyho Osbourna a „The Boys Are Back in Town“ od Thin Lizzy. Kdo podle vás zaválel na Air Guitar lépe?

Pohoda na vánoční besídce KSČM

Když se u nás komunisti opijou, hulákají z plných plic Kabáty. Tuhej mráz z toho člověku přejede po zádech, když je slyší zpívat text „když něco nejde, co na tom sejde, my máme čas“.

Láska nebeská mezi Trumpem a Putinem

Putinovi se zdá Trump naprosto perfektní (idiot). Ty žluté vlasy. Ten oranžový obličej. Ten hloupý výraz. Prostě láska nebeská.

Kanye West a Donald Trump jsou kámoši jak hrom

Rapper Kanye West se po propuštění z blázince sešel s Donaldem Trumpem. Prodiskutovali spolu život a poplácali se po ramenou. Vskutku dojemný příběh hlubokého přátelství.

Leoš Mareš dělá taxikáře a plní vánoční přání

Nejen Zdeněk Macura, ale teď i Leoš Mareš dělá taxikáře. Akorát nejezdí sám na sebe za pár korun s Uberem, ale za víc korun jezdí luxusním Mercedesem pro Mall.cz (také ve spojení s Uberem) a plní vánoční přání. Video má na Facebooku už milion zhlédnutí.

Diskuze k článku