Pražský HubHub na Příkopech získal první nájemce, přes léto nabídne několik akcí

Coworkingové centrum HubHub mezinárodního poskytovatele pracovních prostor HB Reavis slovenského miliardáře Ivana Chrenka na pražských „Příkopech“ sice čeká oficiální otevření až v září, ale už teď se do něj stěhují první členové.

Jedním z nich je i česká pobočka slovenského internetového knihkupectví Martinus.„Nové prostory pro náš pražský tým jsme hledali opravdu dlouho – chtěli jsme zůstat v centru města a jako malý tým se stát součástí něčeho většího. Mít možnost se denně potkávat s dalšími firmami, sdílet zkušenosti, know-how, atmosféru a zároveň mít svůj vlastní prostor. To všechno jsme v HubHubu našli a jsme velmi rádi, že budeme součástí jeho komunity,“ říká o svém rozhodnutí vedoucí manažer Martinus.cz Dušan Murčo.

První pražský HubHub nabízí ideální pracovní podmínky pro freelancery, začínající firmy i větší týmy nebo projekty. V samém centru města tu najdou nejen designově dokonalé pracovní prostory, ale i místo pro setkávání a spolupráci, nabízející i širokou škálu akcí zaměřených na vzdělávání a rozvoj podnikání.

První akce ještě během stavebních prací

„Posouvání podnikání i lidí na vyšší úroveň je jedním z cílů HubHubu. Proto se v případě eventů v HubHubu snažíme zapojovat nejen své členy, ale také širší komunitu, která se chce dále rozvíjet, pomáhat si a vzdělávat se,“ říká manažerka projektu HubHub Natália Kisková.

Důkazem této vize jsou i první akce, které HubHub hostí. Přestože v prostoru stále probíhají stavební úpravy, umožňuje HubHub už nyní veřejnosti nakouknout „pod pokličku“.

První akcí je inspirativní setkání se šéfem a spoluzakladatelem „letenkové“ společnosti Kiwi.com Oliverem Dlouhým, kterou pořádá Startup Grind Prague, jedna z největších a nejrespektovanějších startupových komunit na světě.

Další akcí je pak Coding Bootcamp Demoday určený pro všechny se zájmem o programování a práci v technologických firmách, na kterém mimo jiné vystoupí i spoluzakladatel Techloop.io Andrew Elliott.

Total
9
Shares
Další články