Mobile Internet Forum představí technické novinky a jejich marketingové využití

Jak do mobilních aplikací proniká rozšířená realita? A jak mění internet Google AMP? Jak je to s bezpečností mobilních zařízení a mobilních plateb? Tyto otázky si pokládá letošní Mobile Internet Forum 2018. Zaměří se na marketingové a obchodní využití technických inovací, například chytrých hodinek Garmin a Fitbit.

Důležitou roli začínají hrát mobilní aplikace nejen v automobilovém průmyslu (smart auta) a ve finančních institucích (mobilní platby), ale i ve státní správě, proto se představí i mobilní elektronický prostředek pro přihlašování do datových schránek.

Zde je malá ochutnávka z 11. ročníku konference Mobile Internet Forum:

Mobilní aplikace a jejich marketingové využití

Specifikům implementačního procesu nových mobilních aplikací na trh se bude věnovat Pavel Mikulenka z Reinto. Na konkrétním příkladu ukáže vhodné distribuční kanály ke konečnému zákazníkovi.

Martin Michálek

Nezávislý specialista na optimalizaci rychlosti načítání webů a CSS, Martin Michálek, vystoupí s přednáškou na téma rychlosti webu s důrazem na novou technologii AMP od Google. Michálek je autorem blogu a odborného podcastu Vzhurudolu.cz. Ukáže nám několik častých chyb při vývoji responzivního webu a přidá rady, jak webařské týmy kontrolovat.

S výkonnou ředitelkou Sdružení pro internetový rozvoj v České republice Kateřinou Hrubešovou se podíváme na mobilní internet pod lupou NetMonitoru, tzn. návštěvnost a inzerci, trendy, příležitosti a hrozby.

Prezentace Petra Steinera z Avatar Media se zaměří na možnosti rozšířené a virtuální reality za použití mobilních technologií. Jaké je její využití pro marketing? Podíváme se na rozvoj wearables (hodinky, brýle) ve spojení s cloudovým řešením.

Bezpečnost

V dnešní době nabízí v podstatě každá finanční instituce bankovnictví v telefonu. Jak je to ale s bezpečností? Varovat nás před sociálním inženýrstvím útočníků bude Václav Zubr z ESET software.

Tomáš Rosa

Bezpečnost současných mobilních zařízení a matematicko-fyzikální technologie ochrany platebních aplikací bude řešit kryptolog Tomáš Rosa z Raiffeisenbank.

Mobilní aplikace ve světě bankovnictví a plateb

Jak Google Pay změní platby a checkout v e-commerce? Petr Šmíd, marketingový ředitel společnosti Google pro střední a východní Evropu, představí nástroj pro obchodníky, který zásadně zjednoduší svět online plateb pro koncové zákazníky.

Naváže zástupce MONETA Money bank, Jan Hruška, aby nám kromě statistik placení chytrým telefonem pomocí Google Pay ukázal pohodlné bezkontaktní platby přes chytré hodinky Garmin a Fitbit.

V panelové diskuzi se zeptáme zástupců tuzemských bank, jak mobilní platby změní praxi obchodníků a návyky spotřebitelů. Je na čase hodit peněženky a platební karty do koše? Nahradí je v blízké budoucnosti mobilní telefony?

Celý program a kompletní sestavu řečníků konference naleznete na našich webových stránkách, kde se můžete i pohodlně zaregistrovat. Zavítejte s námi 31. října do Konferenčního centra City na Praze 4, Na Strži 1702/65.

Total
1
Shares
Další články