AppParade 32 zná finálové aplikace. Která umí vrátit uživatele zpět nejlépe?

Další přehlídka a soutěž aplikací AppParade se odehraje už za necelé dva týdny a nyní jsou známí finalisté, kteří se budou snažit ohromit diváky i odbornou porotu. Tentokrát se bude řešit ve světě mobilního vývoje velmi skloňované téma – návrat uživatelů do aplikace, tedy re-engagement.

Jak dostat uživatele zpátky do své aplikace? To je zásadní otázka pro každého jejího zadavatele a vývojáře. Cesty k tomu jsou různé, od push notifikací až po odměňování za pravidelné používání… Nebo stačí mít jen kvalitní nápad a lidé se budou vracet sami? O tom všem se bude debatovat na AppParade 32, která se v pondělí 20. 5. odehraje v hale Uprostřed v pražském Vnitroblocku.

„S AppParade 32 se pokusíme otevřít další poměrně zajímavé téma, a to push notifikace a re-engament obecně. Poměrně dost lidí považuje notifikace za naprosté zlo a vypíná je. Podle mého názoru jsou užitečné, pokud se správně připraví, což mnoho tvůrců aplikací neumí. Uvidíme, na čem se scéna shodne a jak to vidí ostatní z oboru,” říká Vratislav Zima, CEO vývojářského studia SYNETECH, které přehlídku a soutěž aplikací AppParade organizuje.

Svůj pohled na věc ukáže během finálového večera 10 vybraných soutěžících – těšte se na appku motivující ke zdravému životnímu stylu Aktivně a zdravě, Cerebro: Přijímačky a medicína, která vám pomůže dostat se na vysokou školu, CF Hero: zábavný pomocník s dechovou rehabilitací, fitness plánovač Fitify, Filmtoro s legálními seriálovými a filmovými tipy, Horobraní pro milovníky kopců a dobrodruhy, cestovatelské Kiwi.com, digitální komiksovou platformu Nanits, jídlo zachraňující Nesnězeno a také Storki: Chat fiction příběhy pro fanoušky a fanynky příběhů psané novou formou chat konverzací.

Jak je vidět, elitní desítka účastníků je opravdu různorodá a takové budou také přístupy řešení re-engagementu z jejich strany, a tak je opravdu na co těšit. A rozhodně také doporučujeme vaší pozornosti řeč Josefa Holého z partnerské firmy MSD, která se na nástroje re-engagementu podívá i z etického a psychologického úhlu pohledu.

Krom parádních aplikací se také, stejně jako minulou AppParade, těšte na opravdu hvězdnou porotu. Tentokrát do ní zasedne Jan Řežáb ze Socialbakers a Time is Ltd., Lubo Smid CEO vývojářské společnosti STRV, Milan Formánek z Red Bull Media House, Martin Vápeník CFO UP21 a celou sestavu uzavře CEO pořádajícího SYNETECHu Vratislav Zima.

Krom ceny poroty se i na nadcházející AppParade budou oceňovat nejlepší výtvory podle publika a také nejužitečnější nápad aplikace dle Creative Docku. A také tentokrát platí, že jeden z hlasujících diváků vyhraje zbrusu nový telefon, na návštěvníky opět čeká SYNETECH AR zóna s novou ukázkou rozšířené reality a nově bude připraveno více židlí a levnější pivo.

Dorazte tedy 20. 5. do pražského Vnitroblocku. Vstupné je zdarma, začátek v 19:30, více informací se dozvíte na www.AppParade.cz nebo Facebookovém profilu @AppParade.

Total
29
Shares
Další články