Zapito. Tyinternety mají nového majitele a šéfredaktora

Tyinternety měly v neděli párty ke svým pátým narozeninám. Ve Fusion Hotelu v centru Prahy se sešla pěkná řádka známých i méně známých marketérů, startupistů i „sociálů“. Jestli chcete vědět, o kom je řeč, podívejte se do galerie, ale namátkou třeba Daniel Franc, Pavlína Louženská, Pavel Matoušek, David Miklas, Petra Hubačová, Pavel Ungr, Zdeněk Cendra, Martin Kasa, Rado Grežo, Andrej Kiska nebo David Grudl. Na koho jsem zapomněl, nechť mi promine…

Jednak se slavilo, také se oznamovaly věci budoucí. Relaunch začátkem září, širší záběr, odborníci z praxe. Vojta s Jakubem, dosavadní šéfové, web předávají dál, na jeho obsahu se ale budou podílet částečně pořád. Celkově se však tým autorů zásadně rozšíří.

Team, team, team!

Novým majitelem je od srpna Martin Kudera. Mladý podnikatel, který má zkušenosti s agenturní tvorbou. Místo šéfredaktora přebírá po Vojtovi sedmadvacetiletý Pavel Cyprich (já). Bývalý redaktor ČRo Radia Wave a externí redaktor ekonomiky ČT24.

Co se s webem pod naším vedením bude dít, sledujte sami. Bude toho hodně a bude to fajn. Tyinternety budou mít obsah, který v prostoru web byznysu, digital marketingu a sociálních sítí u nás zatím není.

Zatím můžeme potvrdit, že SEO mág Pavel Ungr se bude od září starat o naši Příručku marketéra a společně s Pavlem Matouškem, a několika dalšími úspěšnými praktiky online byznysu, budou sedět v takzvané Redakční radě Těchinternetů, která bude zajišťovat co nejtěsnější spolupráci redaktorů webu s opravdovou praxí.

Rozšíří se i redakce. Jindra Lauschmann zůstane dál spolupracovníkem, ale psát teď bude třeba Iva Brejlová, kterou už jste na Internetech mohli číst kdysi. Přibude Luděk Vokáč z Mobil.cz a další, o kterých ještě uslyšíte. Chybět by mezi nimi nemělo ani několik jmen, která dobře znáte z velkých médií – věříme, že je oznámíme již velmi brzy.

No, a pak taky budeme rozdávat ocenění. Pro nejlepší projekty měsíce i roku. A dál zamakáme na konferencích. O tom všem víc později.  Těšte se na výsledky naší práce a zůstaňte na příjmu…

Jak jsme slavili znovuzrození