Začíná hlasování v The Europas, máme i českého zástupce

Hlasování v The Europas začalo a hlasovat může samozřejmě kdokoliv, ovšem pouze jednou v každé z 21 kategorií. Na celou řadu startupů a dalších účastníků technologické scény se nedostalo, především v zájmu zúžení výběru pro přehledný průběh veřejného hlasování. Jak se píše na The Europas:

„Kvůli upřímné snaze projít tisíce lidí na technologické scéně v Evropě se na řadu skvělých jenotlivců a startupů nedostalo. Co vidíte dole jsou společnosti, které byly letošní komisí vybrány jako nejlépe reprezentující startupy raného stadia napříč Evropou, a lidé, kteří je mají na svědomí. Každý, kdo zde je, již je vítězem. Všichni níže zmínění jsou skvělí v tom, co dělají.“

Na podpoření svých favoritů nemáte mnoho času, finálový večer je již 17. listopadu, proto neváhejte. A nakonec to nejdůležitější: v jedné kategorii jsme našli i českého zástupce, byť některá jména jsme hledali marně. K účasti v užším výběru v kategorii „VC roku 2011“ gratulujeme Ondřeji Bartošovi a jeho Credo Ventures. Pokud jsme snad přehlédli někoho dalšího, určitě nás kontaktujte, svojí chybu rádi napravíme.

Via TE