WebExpo Startup Show otevírá registrace. Opět půjde o milion

Registrovat se a upravovat svůj soutěžní profil je možné do konce srpna, zájemcům tedy zbývá 10 dní. Na začátku září pak odborná porota vybere deset nejlepších projektů, které získají podrobné hodnocení a zpětnou vazbu od porotců. Podmínkou účasti v TOP 10 je také absolvování akce Open Pitch v neděli 9. září v prostoru Node5. Po Open Pitch odborná porota vybere čtyři finálové projekty, které se utkají o milionovou investici na konferenci WebExpo.

Startupy, které se chtějí přihlásit do soutěže, musí být založeny nejdříve v lednu 2011 a nesmí mít za sebou účast v předchozích ročnících soutěže. Všechny vybrané projekty z TOP 10 mají nárok na vstup na konferenci WebExpo Prague 2012 zdarma až pro tři členy týmu a získají příležitost předvést na konferenci svůj 5minutový pitch a prezentovat se formou stánku.

Čtyři nejlepší startupy se představí ve finále Startup Show v sobotu 22. září. Před porotou a diváky budou mít možnost zopakovat svůj pitch a poté bude vyhrazeno 10 minut na dotazy a hodnocení poroty a diváků. Hlavní cenu, investici v hodnotě milion korun, poskytuje investiční fond 42Angels. Diváci zároveň hlasováním na místě určí pořadí tří startupů, které získají ceny partnerů.

Hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže je Node5, dalším hlavním partnerem je server Tyinternety.cz. A jestli snad váháte, připomeňte si, jak vypadalo loňské emotivní grilování finálových startupů na záznamu.