Ve čtvrtek si můžete popovídat o podnikání a lean přístupu s Lukasem Fittlem

Lukas Fittl je nejen odborník na problematiku Lean Startup, ale hlavně zakladatel několika úspěšných internetových společností jako jsou Spark 59, Efficient Cloud Ltd., soup.io a další. Tématem jeho čtvrteční přednášky v eClubu ČVUT budou internetové metriky – praktické rady, jak odhadnout velikost trhu, jak vytěžit co nejvíce informací s co nejnižší chybovostí, jak nejlépe využít služeb Google Analytics, AdWords či Facebook s omezeným rozpočtem, případně jak efektivně použít různé nástroje pro komunikaci se zákazníky, např. mailing listy, MailChimp, marketingové strategie a podobně. Po přednášce bude následovat networking.

„Jsem rád, že se nám pro eClub podařilo sehnat hosta, jakým je Lukas Fittl. Zahraniční přednášející mohou velmi pomoci našim studentům s tím, aby dokázali svůj produkt prodat i za hranicemi České republiky, což je pro byznys v globálním měřítku 21. století zcela klíčové. Osobně se na přednášku a setkání s Lukasem velice těším, neboť jeho nápady jsou stejně strhující jako jeho veřejná vystoupení,“ říká zakladatel eClubu Honza Šedivý. Přednáška začíná v 18.30 v prostoru Era svět.

Pokud ale budete mít čas i odpoledne, můžete už od dvou stihnout ještě přednášku na téma pivotování a dalších lean technik v Locus Workspace, která proběhne v rámci Prague Entrepreneurs Meetup Group.