Startup Summit přivítá skvělé hosty a otevírá přihlášky do soutěže

Už za měsíc, v pátek 21. června, se v pražské Lucerně bude konat druhý česko slovenský Startup Summit. Budete se zde moci setkat s nastupujícími hvězdami jako Apiary.io, Futurelytics či Prizeo, potkat úspěšné krajany pracující pro globální firmy typu Netflix, popovídat si se zakladateli Glogsteru nebo Safeticy, podat ruku šéfům AVG, Qype a dalších firem, opitchovat investory z Alpha Associates nebo Chenen, napojit se na zástupce globálního ekosystému z Wayry, Pioneers či US MAC, obrat o vizitky zástupce řady evropských médií…

Jména zajímavých firem a organizací, jejichž zástupce budete moci potkat, doplňujeme na web průběžně téměř každý den. Stále jednáme s desítkami menších i hodně velkých jmen technologického světa, tak zůstaňte naladěni na další novinky! Náš cíl pro tento rok je jasný – pomoci českým a slovenským firmám vytvořit vazby do nejrůznějších koutů světa i mezi sebou navzájem, o které se budou moci opřít při své cestě k velkým úspěchům.

Extrémní důraz proto bude kladen na účinný networking, čemuž kromě speciální aplikace či vedlejších akcí (warm-up party, víkendové grilování) napomůže i rozšíření Summitu do dalších prostor, kde si řečníky a významné hosty budete moci během hlavního dne konference snadno odchytit – oni tam na vás totiž budou přímo čekat.

Ukažte svůj projekt před investory a vyhrajte

Součástí konference je také hodně zajímavá (minimálně podle našeho názoru) startupová soutěž, kam se už nyní můžete začít přihlašovat. Vybrané týmy dostanou příležitost strávit celý den před konferencí intenzivním prezentačním tréninkem s pomocí zkušených lektorů US Market Access Center, aby pak o to víc zazářily na hlavním pódiu před porotou složenou především ze zahraničních investorů. Na ty nejlepší čeká nabídka bezplatného pobytu v RocketSpace v San Francisku, včetně mentoringu a schůzek s potenciálními partnery, a také štědrý reklamní kredit od Seznamu na hraní. O šanci předvést se před velmi zajímavým publikem nemluvě.

Každopádně neváhejte s registrací na konferenci, protože vám už nyní můžeme slíbit, že to bude exkluzivní záležitost – zcela v rámci tradice fajn akcí od kluků a holek z Těchinternetů, které s každým rokem zrají jako víno.

Generálním partnerem akce je Czech ICT Alliance, hlavním partnerem je Seznam.cz a o luxusní afterparty se postará Miton. Dalšími partnery jsou Brandz Friendz, iCollege, TechSquare, AK PKK a Lupa.cz.