Slevomat rozjel vlastní fond, první investicí je Pizzatime

„Rádi bychom dnes odhalili první segment pro Slevomat Group Ventures, kterému obrovsky věříme – online objednávání hotových jídel. Tento pohodlný způsob stravování je v ČR velmi nedoceněný a kvalitou služeb i variabilitou nabídky velmi zaostává za vyspělejšími zeměmi. Věříme, že kombinací technologií a dobré marketingové strategie dokážeme kvalitu rozvozů v ČR pozvednout a zvýšit jejich oblibu u lidí,“ uvedl na svém blogu Tomáš Čupr.

Podrobnosti budou veřejnosti odhaleny během následujících týdnů, již dnes byl nicméně oznámen první krok, kterým je majoritní vstup do společnosti Pizzatime. Ta je dnes jedničkou na trhu online agregace rozvozů jídel a má se stát základem pro záměry SG Ventures v této oblasti. Aktuální tým Pizzatime se již tento týden stává součástí SG Ventures projektu. Zakladatel služby Adam Kurzok zůstává v projektu zapojený, jeho plné řízení nicméně od včerejšího dne převzal Čupr.

Pizzatime se prezentoval i v rámci srpnového StartupYard Demo Day. Během působení v akcelerátoru si lidé přes Pizzatime objednali 40 tisíc jídel a služba účtující obchodníkům 10 procent z ceny objednávky si tak přišla na 15 tisíc eur. Nyní se snaží více filtrovat nabídku s důrazem na kvalitu a rychlost, činnost se k srpnu rozšířila o 15 měst, vznikla aplikace pro Android a v plánu byla i expanze na Slovensko do konce roku.