Překvapení! Svůj (slevo)mat už mají i reality

Ve druhé půlce září se na internetu objevil Automotomat.cz, o měsíc později ho následoval Hypotékomat.cz a nyní zkouší ve stejné oblasti prorazit další projekt, dnes čerstvě spuštěný RealityMat.cz. Ostatně právě dnes shodou okolností píšeme také o Jízdomatu a našla by se spousta dalších. RealityMat z pochopitelných důvodů (a stejně jako výše zmíněné projekty) nefunguje na bázi hromadného nakupování, přesto se se Slevomatem sám srovnává.

„RealityMat.cz navazuje na úspěch slevových serverů, v jejichž čele stojí Slevomat.cz, a jako první nabízí specifickému segmentu klientů slevových serverů a agregátorů, kterých je v současné době více než 500 tisíc, zajímavé slevy, akční nabídky a tipy z oblasti bydlení, financování, realit a zahrady. Vizí RealityMat.cz je, že specifická oblast realitního trhu si zaslouží vlastní místo zastřešující akční nabídky v této oblasti,“ uvádí společnost.

Cenově jsou nabídky samozřejmě trochu jinde než na opravdových slevových serverech v původním slova smyslu, sleva je v jednotkách procent a částky v milionech. Zatím nabídka obsahuje pozemky a je platná necelých 14 dní.

Každopádně z toho plyne jasné poučení. Pokud váš byznys potřebuje oživit nebo třeba nemáte zrovna nejlepší image u zákazníků, uhrajte to na mat. Místo neoblíbené energetické společnosti tu rázem máme Elektromat, místo kritizovaného operátora Telemat, a hned se všem žije a utrácí lépe…