Po Honzově hypotéce přichází Honzova pojistka

Miton uvádí svoji novou službu těmito slovy: Chytrý Honza přemýšlí o dovolené a rád by se pojistil proti všem úkladům, které  na něj v cizině mohou čekat. Kde ale nalézt zcela nezávislé a na jednom místě postavené srovnání nabídek pojišťoven i brokerů? Brzy toto místo najde. Na adrese Honzovapojistka.cz si bude moci ve třech krocích najít a srovnat nabídky cestovního pojištění do celého světa na míru jeho potřebám i finančním možnostem.

Projekt zatím není spuštěn oficiálně, máte nicméně možnost získat pozvánku do probíhající beta fáze díky pozvánce na adrese http://www.honzovapojistka.cz/pozvanka/.

Dále z tiskové zprávy: Projekt honzovapojistka.cz patří do skupiny finančních portálů chytryhonza.cz. Od konce minulého roku úspěšně funguje honzovahypoteka.cz – portál, který  jako první nabízí skutečné tržiště hypoték a srovnání nabídek všech bank a hypotečních poradců. Honzova hypotéka a pojistka představují novou generaci on-line finančních služeb, které si hledají cestu k uživatelům přehledným, transparentním, ale především chytrým výběrem dostupných produktů. Chytrý Honza, průvodce a maskot finančních služeb, zosobňuje dokonale přednosti portálů. Ať už se jedná o hypotéku, pojistku nebo další finanční produkty, které do skupiny postupně přibudou, uživatel odchází s nejvhodnějším řešením na trhu.

Zdroj: TZ