Květnový Startup Grind s Boženou Řežáb: Jak získat pro svůj startup dva miliony eur?

Jak získat pro svůj startup dva miliony eur? I na to se můžete zeptat zakladatelky herní sociální sítě Gamee Boženy Řežáb, která bude hostem pražského Startup Grind již 11. května. Tentokrát proběhne setkání v coworkingu Pracovna.

Gamee je v současnosti jedním z nejrychleji rostoucích startupů v Česku. Na startu v roce 2015 zainvestovala firmu Božena Řežáb společně s manželem, technické řešení dodává Cleevio. Od té doby vyšlo na platformě celkem 60 her, které v současnosti pravidelně hraje kolem 4 milionů hráčů měsíčně.

Díky tomu Gamee získalo v březnu 2017 investici v celkové výši 2,2 milionů dolarů od Credo Ventures a Index Ventures na další růst společnosti.

Květnový Startup Grind Prague s Boženou Řežáb se uskuteční 11. května 2017 od 18:30 v coworkingovém prostoru Pracovna.

bozena_rezab_2017V rozhovoru s Boženou Řežáb se dozvíte, co jí vedlo k založení Gamee, co se skrývá za silným růstem firmy, jak probíhalo zajištění posledního kola financovaní a co byly největší chyby a ponaučení od založení startupu. Jako vždy bude prostor i pro vaše otázky.

Určitě se dostane také na téma postavení žen v startupech. Květnová akce je součástí Female Founders Month iniciativy, v rámci které Startup Grind po celém světě přivítá úspěšné podnikatelky.

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů. Posledního eventu v Node5 s Jakubem Nešetřilem (CEO, Apiary) a Ondřejem Bartošem (Partner, Credo Ventures) se účastnilo přes sto startupových nadšenců.

Diskuse potrvá přibližně hodinu a po jejím konci bude prostor pro networking. Na jednoho z účastníků čeká vstupenka na Startup Summit, který se koná na podzim 2017 v Praze.

Registrovat se můžete tady. Součástí vstupenky je welcome drink a malé občerstvení.

Diskuze k článku