Inkubátor InovaJET přijme v dubnu nové firmy, je správný čas na přihlášky

Firmy v InovaJETu využívají po dobu 18 měsíců zejména individuální podporu profesionálních poradců a koučů, kteří je provedou úskalími daňových a právních předpisů a pomohou jim lépe organizovat čas, prezentovat se, plánovat a prodávat své produkty a služby. Začínající podnikatelé mohou využívat i zvýhodněného nájmu kanceláře a společných prostor či bezplatné cloudové technologie v rámci partnerské spolupráce s O2.

„Posláním InovaJETu je firmě co nejrychleji pomoci projít prvními fázemi rozvoje a maximálně zvýšit její šance uspět na trhu. Potvrzuje se nám, že investice do lidí je daleko přínosnější než investice do materiálních věcí. S možností konzultovat plány a jednotlivé realizační kroky s odborníky významně roste šance začínajících podnikatelů překonat údolí smrti a vybudovat prosperující podnik,“ říká Jaroslav Burčík, ředitel Inovacentra ČVUT.

„Velkou výhodou inkubátoru je jeho umístění, ale také veškerá dostupná podpora. Můžete využít školení, rad zkušenějších kolegů, nebo pomoci ověřených právníků a účetních,“ dodává Marek Polčák, zakladatel a jednatel firmy Quanti, která v InovaJETu vyrostla v prosperující podnik.

V případě zájmu je třeba poslat přihlášku a podnikatelský záměr Janě Hodboďové na e-mail hodbodova@inovacentrum.cvut.cz. Přihláška je dostupná na webu inovacentrum.cvut.cz a zájemci se mohou hlásit do 25. března.