Dnes končí early bird registrace na pražský Startup Live

Startup Live je seriál třídenních akcí, jejichž cílem je nakopnout inovátory a podnikatele při rozjezdu jejich projektů a současně propojit evropskou startupovou komunitu. Po celé Evropě už pod touto značkou proběhly nebo jsou naplánovány bezmála tři desítky akcí. Program každé akce propojuje lokální startupové nadšence se zkušenými evropskými podnikateli, mentory i investory. Zúčastnit se mohou začínající podnikatelé, lidé toužící rozvinout své nápady i ti, kdo chtějí své dovednosti nabídnout ostatním.

Od 28. do 30. září se budou moci všichni zájemci hledající nový impulz zúčastnit Startup Live Prague, od 12. do 14. října pak bude následovat Startup Live Bratislava. Právě dnes vyprší možnost registrovat se na pražskou akci za 500 korun místo standardní tisícovky.

Startup Live je navíc akcí, která se snaží o co největší přesah, a víkendové úsilí by tak nemělo skončit se začátkem nového týdne. Například v rámci očekávaného vídeňského Pioneers Festivalu bude startupistům z celé Evropy pozvaným v návaznosti na úspěch ve Startup Live věnována zvláštní pozornost a mohou se setkat mezi sebou i s investory, zajímavými řečníky a partnery.

Na Slovensku se hostitelem akce stane právě rekonstruovaný Connect, v Česku to budou taktéž nově budované prostory TechSquare. Přehled mentorů a porotců, kteří přijedou do Prahy, najdete na stránkách akce, ta největší esa si ale zatím organizátoři údajně schovávají v rukávu.