Damejidlo.cz už v prosinci čeká obrat kolem pěti milionů

Tomáš Čupr, zakladatel a spolumajitel portálu Slevomat, spustil nový projekt DameJidlo.cz, na němž si zákazníci mohou objednat jídlo z více než 250 restaurací. Cílem služby je přinést kvalitu a spolehlivost do rozvozu hotových jídel a bořit mýtus, že k rozvozu se hodí pouze pizza nebo sushi. DameJidlo.cz vzniklo na základech projektu PizzaTime.cz, který na začátku října koupila investiční skupina Slevomat Group Ventures.

„V žádném případě nejsme pouhým agregátorem nabídek. Přidanou hodnotou služby jsou uživatelské recenze a řazení restaurací dle kvality. Připravujeme také rozvozovou platformu pro restaurace, které zatím jídla nerozvážejí,“ doplňuje Čupr. Služba má pro restaurace být novým prodejním kanálem a také marketingovou platformou, která spokojené zákazníky přivede i do jejich kamenných provozoven.

DameJidlo.cz aktuálně rozšiřuje portfolio partnerských restaurací o kvalitní podniky po celé České republice, do konce března by mělo být v nabídce na 500 prověřených rozvozů a restaurací. Kromě obchodních zástupců pomáhají serveru s hledáním nových restaurací i zákazníci, ti doporučují prostřednictvím sociálních sítí a kontaktního e-mailu své oblíbené restaurace po celé republice.

Server již spustil vlastní věrnostní program a zákazníky odměňuje kredity za každou realizovanou objednávku. DameJidlo.cz brzy nabídne aplikace pro nejrozšířenější chytré mobilní telefony, autentické obrázky jídel, koncept opakované platby a telefonní linku pro ty, kteří preferují telefonické objednávky. „Chceme, aby přivezené jídlo nebylo chápáno jako náhradní rychlovka k zasycení, ale jako plnohodnotná snídaně, oběd či večeře,“ konstatuje Čupr.

 

Diskuze k článku