CzechAccelerator posunul uzávěrku přihlášek až na konec února

Projekt CzechAccelerator 2011-2014 je určen firmám, které disponují inovativními produkty, jenž mají šanci uspět na globálním trhu a jejichž podnikání probíhá v oblastech biotechnologií, ICT, life sciences, zdravotnické techniky, čistých technologií, nanotechnologií a přesného strojírenství.

Úspěšní zájemci mají možnost stát se součástí dynamického prostředí ve vybraných technologických inkubátorech v SingapuruIzraeliŠvýcarsku a na západním (Silicon Valley) i východním (Boston) pobřeží USA. Čeká na ně bezplatný pronájem kancelářských prostor ve zvolené destinaci, poradenské služby v oblasti duševního vlastnictví, účast na networkingových akcích, mentoring od zahraničních expertů a řada dalšího.

Podrobnější informace o projektu a přihlášku naleznete zde. Protože jde o veřejný projekt, je to celé zpracované poněkud méně sexy a více byrokraticky než u soukromých akceleračních projektů, ale pokud opravdu chcete se svým nápadem do zahraničí, stejně to není nic proti překážkám, které vás teprve čekají…