Známe dvojici vítězů pražského Mini Seedcampu

Tak už to víme! Sice jsme museli slíbit, že necháme globální prvenství ve zveřejnění téhle informace TechCrunchi (je fajn vědět, že nás berou jako konkurenta), ale protože už je to konečně venku, slyšte. Vítězem Mini Seedcamp Prague se stali…

… nizozemské Milk.ly, které je dokonce i v češtině, a estonský Qminder!

Všech dvacet zúčastněných startupů si můžete prohlédnout v našem přehledu. Milk.ly je virtuální tržiště, které propojuje lidi na základě blízkosti. Zájemce uveřejní, co, kdy, kde a za kolik potřebuje uskutečnit, koupit nebo prodat, a pak už mu stačí jen počkat na odpovědi z jeho okolí. Qminder byl na Mini Seedcampu projekt, na kterém se zřejmě pracovalo nejkratší dobu, jen 55 dní. Aplikace pro chytré telefony má nahradit jakékoliv pořadové lístky a tedy i stání ve frontách. Při tom informuje o předpokládané době odbavení a nevyžaduje, abyste byli na určeném místě.

Pražskému Mini Seedcampu jsme věnovali i reportáž a několik svižných rozhovorů, takže si neváhejte celou akci připomenout. Výsledek každopádně znamená, že bohužel neuspěl ani jeden z dvojice českých zástupců – ambiciózní Universator ani Brand Embassy favorizovaná Ondřejem Bartošem. Snad příště.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Chris Burry v Praze poradí startupům a představí nový fond

Jak získat mezinárodní zákazníky a uspět u investorů v Silicon Valley? Na tuto otázku by měl odpovědět praktický seminář pořádaný US Market Access Center a Czech ICT Alliance. Nabídne rady, jak uspět při hledání investice a získávání klientů a partnerů na složitém americkém trhu, a součástí akce bude i prezentace nového fondu pro investice do evropských startupů.