Zdokonalte svůj pitch na dubnovém workshopu s Beth Susanne

Zkušená koučka Beth Susanne uspořádá na pozvání Czech ICT Alliance a Jihomoravského inovačního centra od 3. do 4. dubna praktické školení pro zástupce začínajících firem, kteří chtějí zlepšit prezentaci projektu potenciálním investorům. Zúčastnit se bude moci 12 vybraných firem, vždy po dvou zástupcích.

Akce nazvaná Perfect Investor Pitch je primárně určena pro zástupce startupů, čemuž odpovídá i náplň školení. Účastníci se naučí, co by měli říkat vždy, a naopak, čeho by se měli za každou cenu vyvarovat. Dozví se, jak by měli zapracovat na svém projevu, co o nich prozrazuje řeč těla a jak s tímto podvědomým chováním pracovat. Pochopí také, jak důležité je tzv. Value Proposition projektu.

Hlavním cílem školení Beth Susanne ale je naučit začínající podnikatele maximálně využít příležitost. Ať už půjde o delší pětiminutovou prezentaci investorům na úzce zaměřených akcích, nebo krátké představení projektu při náhodném setkání s úspěšným podnikatelem či potenciálním spolupracovníkem. Akce má zároveň za cíl připravit české projekty a jejich zakladatele na další kolo akce Startup Funding EuroTOUR Prague, kde dostanou šanci přímo oslovit investory ze Silicon Valley napojené na US Market Access Center.

Detailní informace o akci včetně postupu registrace najdete na adrese czechict.cz/pitch.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Kdo a kam letos nejvíc investuje podle WhoGotFunded.com

Zajímá vás, kam tekly peníze investorů v uplynulých třech měsících, tedy od července do září? Díky službě WhoGotFunded.com, která sbírá data o transakcích z celého světa, se můžete podívat na přehled podle odvětví, zemí nebo nejaktivnějších fondů. Ačkoliv údaje nejsou úplně vyčerpávající, většinu důležitějších investic obsahují a hlavně - lepší data stejně neseženete.