Zdokonalte svůj pitch na dubnovém workshopu s Beth Susanne

Zkušená koučka Beth Susanne uspořádá na pozvání Czech ICT Alliance a Jihomoravského inovačního centra od 3. do 4. dubna praktické školení pro zástupce začínajících firem, kteří chtějí zlepšit prezentaci projektu potenciálním investorům. Zúčastnit se bude moci 12 vybraných firem, vždy po dvou zástupcích.

Akce nazvaná Perfect Investor Pitch je primárně určena pro zástupce startupů, čemuž odpovídá i náplň školení. Účastníci se naučí, co by měli říkat vždy, a naopak, čeho by se měli za každou cenu vyvarovat. Dozví se, jak by měli zapracovat na svém projevu, co o nich prozrazuje řeč těla a jak s tímto podvědomým chováním pracovat. Pochopí také, jak důležité je tzv. Value Proposition projektu.

Hlavním cílem školení Beth Susanne ale je naučit začínající podnikatele maximálně využít příležitost. Ať už půjde o delší pětiminutovou prezentaci investorům na úzce zaměřených akcích, nebo krátké představení projektu při náhodném setkání s úspěšným podnikatelem či potenciálním spolupracovníkem. Akce má zároveň za cíl připravit české projekty a jejich zakladatele na další kolo akce Startup Funding EuroTOUR Prague, kde dostanou šanci přímo oslovit investory ze Silicon Valley napojené na US Market Access Center.

Detailní informace o akci včetně postupu registrace najdete na adrese czechict.cz/pitch.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Socialbakers získali dalších 6 milionů dolarů

A je to venku. Že Honza Řežáb čeká na to, až mu na účet Socialbakers přiteče 6 milionů dolarů z další investice, o tom se nám zmínil už na Social Marketers Summitu. Ale protože umíme držet jazyk za zuby, když nás o to někdo poprosí, přinášíme vám tuhle skvělou a inspirativní zprávu pro české internetové podnikání až nyní.
Přečtěte si více

Nejzajímavější startupy druhého dne The Next Web

Pomocník pro každého hatera, televize z vaší RSS čtečky nebo odpověď na nekonečné problémy s plánováním schůzek. Z desítek startupů, které se pohybovaly na konferenci The Next Web, jsme sice nezvládli ani polovinu, přesto jsme ale potkali pár z různých důvodů zajímavých projektů - byť to nutně neznamená, že bychom vždy věřili v jejich úspěch.