Zbývají poslední dny na přihlášky do soutěže Pioneers

Do 31. srpna se startupy mohou hlásit do soutěže pořádané v rámci fajnové vídeňské konference Pioneers. Všechny softwarové i hardwarové startupy se mohou hned v několika formátech utkat o jeden den ve společnosti vybraných investorů, o vystoupení na konferenci se 60 špičkovými řečníky a 2500 návštěvníky i další ceny. Všichni zároveň mají šanci dostat se na pódium po boku legendárního Phila Libina.

Pioneers Festival proběhne ve Vídni 30. a 31. října, ještě o den dříve pak proběhne exkluzivní Investors Day pouze pro zvané. Mezi hosty a řečníky najdete zástupce Googlu, Apple, Singularity University, Pebble či Stripe, řadu významných venture investorů nebo významná mezinárodní média typu Wired, TechCrunch či Forbes.

Coby startup se lze hlásit do hlavní soutěže Pioneers Challenge, na přehlídku Pioneers Showroom, případně do formátu Pioneers 90sex Pitches, což je v podstatě elevator pitch na pódiu. Jestli chcete zkusit svoje šance, není na co čekat a rychle se běžte přihlásit.

Stejně tak lze zabojovat i o možnost dostat se na pódium po boku Phila Libina, všemi milovaného a obdivovaného šéfa Evernote. Deadline je stejný a hlásit se můžete zde. Na scénu se budou moci dostat hned dva návštěvníci konference, kteří vzejdou z facebookového hlasování o nejlepší otázky.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Máte zahraniční ambice? Silicon Valley Startup Camp nesmíte minout

Americká organizace US MAC zaměřená na podporu firem, které mají zájem uspět v USA i jinde ve světě, pořádá v Praze bootcamp pro české projekty. Kromě tří intenzivních dnů s americkými investory a mentory je možné dostat se až na několik měsíců do programu v Silicon Valley a získat vydatnou podporu při budování obchodních kontaktů.