Začíná hlasování v The Europas, máme i českého zástupce

Komise The Europas zvolila užší výběr těch, mezi nimiž proběhne klání o účast na finálovém večeru. Další krok, vybrat samotné finalisty u nás méně známé soutěže, je nyní na uživatelích internetu.

Hlasování v The Europas začalo a hlasovat může samozřejmě kdokoliv, ovšem pouze jednou v každé z 21 kategorií. Na celou řadu startupů a dalších účastníků technologické scény se nedostalo, především v zájmu zúžení výběru pro přehledný průběh veřejného hlasování. Jak se píše na The Europas:

“Kvůli upřímné snaze projít tisíce lidí na technologické scéně v Evropě se na řadu skvělých jenotlivců a startupů nedostalo. Co vidíte dole jsou společnosti, které byly letošní komisí vybrány jako nejlépe reprezentující startupy raného stadia napříč Evropou, a lidé, kteří je mají na svědomí. Každý, kdo zde je, již je vítězem. Všichni níže zmínění jsou skvělí v tom, co dělají.”

Na podpoření svých favoritů nemáte mnoho času, finálový večer je již 17. listopadu, proto neváhejte. A nakonec to nejdůležitější: v jedné kategorii jsme našli i českého zástupce, byť některá jména jsme hledali marně. K účasti v užším výběru v kategorii “VC roku 2011” gratulujeme Ondřeji Bartošovi a jeho Credo Ventures. Pokud jsme snad přehlédli někoho dalšího, určitě nás kontaktujte, svojí chybu rádi napravíme.

Via TE

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ve sklepě s Michalem Hanusem

Mezi českými investory patří Michal Hanus jednoznačně mezi ty úspěšné. Byl u velkých úspěchů Miloše Endrleho i Jana Barty, a přestože ne z každé investice se stal zlatý důl, vyloženou katastrofu podle svých slov zatím nezažil. Rádi jsme si proto poslechli jeho názory na české startupy i to, proč tu podle něj zatím místo skutečného startupového ekosystému jsou spíš "party lidí, kteří spolu mluví".
Přečtěte si více

Máte zahraniční ambice? Silicon Valley Startup Camp nesmíte minout

Americká organizace US MAC zaměřená na podporu firem, které mají zájem uspět v USA i jinde ve světě, pořádá v Praze bootcamp pro české projekty. Kromě tří intenzivních dnů s americkými investory a mentory je možné dostat se až na několik měsíců do programu v Silicon Valley a získat vydatnou podporu při budování obchodních kontaktů.