Začalo hlasování do Crunchies, podpořte své globální favority

Finalisti soutěže pořádané serverem Techcrunch jsou vybráni a začíná všelidové hlasování. Ve dvaceti kategoriích vybrali redaktoři z Techcrunche, VentureBeatu, GigaOmu a samozřejmě Techcrunche to nejlepší, co se loni na scéně urodilo.

Kategorie Crunchies jsou rozděleny tak, aby se dostalo opravdu na všechny, od nejrychleji rostoucího startupu až po CEO roku, kde se pravděpodobně svede boj mezi Marissou Mayer a Travisem Kalanickem z Uberu a Dickem Costolem z Twitteru. V nominacích jsou ale i staří známí jako třeba Snapchat nebo Netflix a Candy Crush Saga. Pořadatelé teď potřebují pomoci s finálovým umístěním.

Až do neděle 26. ledna tak mohou fanoušci startupů z celého světa volit na stránkách stránkách soutěže. Vítězné projekty sedmého ročníku budou vyhlášeny desátého února na v Davies Symphony Hall v San Francisku. Pokud budete mít cestu, tak si můžete koupit i lístky. Ty nejlevnější vyjdou na osmdesát dolarů a dlouho k mání asi nebudou.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak je to s těmi startupy, konferencemi a bullshitem?

Lukáš Hudeček se rozhodl podívat na zoubek jedné z palčivých otázek české startupové scény. Vážně startupisté jenom kecají a houby dělají? Kolik networkingu už je moc a kolik zase málo? A dává vůbec smysl, že se poslední dobou koná tolik setkání nejrůznějších formátů? Odpověď je možná nečekaně jednoduchá.
Přečtěte si více

Co s miliony po prodeji fotobanky Pixmac? Víťa Válka rozjíždí inzertní Individi

Společně se zakladatelem portálu Navolnenoze.cz Robertem Vlachem se bývalý šéf fotobanky Pixmac pustil do vývoje garážové inzertní služby Individi.cz. Ani svět fotek ale Víťa Válka neopustil - nový majitel Pixmacu získal investici v řádu desítek milionů dolarů a právě český tým pod Válkovým vedením tvoří hlavní pilíř dalšího vývoje celé společnosti.