Začala registrace na evropskou startupovou tour – Startup Rally

Londýn, Amsterdam, Hamburg, Berlín, Praha, Vídeň, Mnichov, Curych and Paříž. Kdo se chce se svým startupem projet po evropských metropolích, může se přihlásit do letošního Startup Rally.

Startup Rally je série devíti akcí v devíti evropských městech během devatenácti dnů. Startupy si tu mohou zapitchovat, popovídat, seznámit se se zahraniční konkurencí. “Už teď víme o pár týmech, které s námi chtějí odjet celou šňůru akcí,” říká Sergej Kalašnikov z Node5.

Začíná se 12. srpna v Londýně, kde celá tour po čtyřech tisícovkách kilometrů i skončí. Praha je v plánu na 19. srpna a samozřejmě se může zapojit i ten, kdo celou cestu po Evropě neplánuje. V Node5 se momentálně sestavuje porota pro soutěž a už  je otevřena registrace pro návštěvníky. Startupisté a podnikatelé, kteří by se chtěli zúčastnit hlavní soutěže, se mohou hlásit na oficiálních stránkách Startup Rally.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Mugeaters

S vývojáři mobilních aplikací se už i v Česku roztrhl pytel, byť se často soustředí především na zakázkové aplikace pro české klienty. Tým Mugeaters se vydal odvážnější cestou vlastních aplikací, s nimiž chce prorazit do světa - a už jeho první placená hra Woozzle hlásí statisíce stažení.