Yahoo kupuje další startup – odpadlický Tomfoolery

Nákupní apetit Marissy Mayer je neudržitelný. Na cestě by měl být podle deníku Washington Journal by mělo brzy přijít další oznámení. Tentokrát má políčeno na firmu, kterou si dali dohromady bývalí zaměstnanci Yahoo a AOL.

Dva lidi z Yahoo a dva z AOL stojí za startupem Tomfoolery, který zatím nasbíral seed investice přes 1,7 milionu dolarů od skupiny známých investorů – a to včetně veteránů právě z Yahoo nebo AOL jako Jerry Yang, Brad Garlinghouse, Ash Patel and Sam Pullara.

Podle WSJ by se mohla cena, kterou chce Marissa Mayer za startupovou čtveřici zaplatit, vyšplhat až na šestnáct milionů dolarů. Startup chce zpříjemnit práci. Jejich první produkt Anchor je real-time konverzační platforma. Zatím není jisté, jestli firma pojede dál nebo ji Yahoo asimiluje jako se stalo minulý týden startupu Sparq.

Tomfoolery by se hodilo do speciální skupiny Small Business, kam už Yahoo koupilo loni Lexity založené bývalým zaměstnancem Amitem Kumarem a Rondee, startupem rozvíjejícím konferenční hovory.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Podívejte se na pitche ze StartupYard Demo Day (+ infografika k tomu)

Startupových akcelerátorů je u nás stále méně, než prstů na jedné ruce, takže když některý z nich pořádá přehlídku svých projektů, věnujeme tomu vždy náležitou pozornost. Přinejmenším pokud jde o prezentační dovednosti, předvádějí české (a jiné v Česku sídlící) týmy proti minulosti slušné pokroky, takže je na co se koukat. Nyní už jsou venku i videa s prezentacemi všech šesti firem z aktuálního běhu StartupYardu.