Yahoo kupuje další startup – odpadlický Tomfoolery

Nákupní apetit Marissy Mayer je neudržitelný. Na cestě by měl být podle deníku Washington Journal by mělo brzy přijít další oznámení. Tentokrát má políčeno na firmu, kterou si dali dohromady bývalí zaměstnanci Yahoo a AOL.

Dva lidi z Yahoo a dva z AOL stojí za startupem Tomfoolery, který zatím nasbíral seed investice přes 1,7 milionu dolarů od skupiny známých investorů – a to včetně veteránů právě z Yahoo nebo AOL jako Jerry Yang, Brad Garlinghouse, Ash Patel and Sam Pullara.

Podle WSJ by se mohla cena, kterou chce Marissa Mayer za startupovou čtveřici zaplatit, vyšplhat až na šestnáct milionů dolarů. Startup chce zpříjemnit práci. Jejich první produkt Anchor je real-time konverzační platforma. Zatím není jisté, jestli firma pojede dál nebo ji Yahoo asimiluje jako se stalo minulý týden startupu Sparq.

Tomfoolery by se hodilo do speciální skupiny Small Business, kam už Yahoo koupilo loni Lexity založené bývalým zaměstnancem Amitem Kumarem a Rondee, startupem rozvíjejícím konferenční hovory.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nový vyhledávač Blekko je tu. Změní pravidla hry?

Nový hráč na nabitém poli vyhledávačů nabízí „lepší způsob, jak hledat na webu“, sklízí ale rozporuplné reakce. Získává kredit za to, že se nesnaží napodobovat ani převálcovat Google jeho vlastními zbraněmi, princip Blekka je ale kritizován jako příliš složitý a tím pádem nepoužitelný pro běžného uživatele.