WebExpo odhalí české vítěze Central European Startup Awards

Národní kolo CESA, tedy Central European Startup Awards, se chýlí k slavnostnímu konci. Ve čtvrtek 20.9. proběhne v rámci WebExpo vyhlášení vítězů, tedy nejlepších českých startupů v 11 kategoriích. Vítězově národního kola se pak utkají s mezinárodní konkurencí v rámci středoevropského semifinále a mají šanci postoupit až do globálního finále.

Do letošního kola CESA byly v Česku nominovány tři stovky startupů, z nichž bylo 44 nejlepších shortlistováno a vybráno do veřejného hlasování. Na základě kombinace hlasu lidu a hodnocení odborné poroty vzešli vítězové, jejichž jména se dozvíme ve čtvrtek 20.9. mezi 16-18 hodinou v pražském Lucerna Music Baru.

Akci bude moderovat Jirka Vicherek, zakladatel PR agentury Fenek, která je koordinátorem CESA pro Česko. Kromě Jirky a soutěžních startupů se na akci můžete potkat také s hvězdnou porotou zahrnující například Tomáše Studeníka, Petru Hubačovou nebo Pavlínu Louženskou.

Na vyhlášení CESA rovnou navazuje další program WebExpo, konkrétně Babel talk a od osmi hodin pak warm-up party.  Toho všeho se můžete s registrací na CESA účastnit!

Ostatně můžete zůstat na celé WebExpo. Pokud ještě nemáte lístek, s kódem “cesa” ho získáte s 15% slevou.

Registrace na slavnostní vyhlášení českého kola Central European Startup Awards je zdarma, ale je nutná, takže si nezapomeňte vstupenku zařídit.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak Andreessen a Horowitz změnili investování ve Valley

Představte si, že přijdete s velmi odvážným projektem. A pak si představte, že realita vaše nejodvážnější přání a očekávání předčí tak divoce, že jste to nečekali ani v tom nejlepším snu. Tak by se dal shrnout úspěch, kterého dvojice Marc Andreessen a Ben Horowitz dosáhla se svou teprve tři roky starou venture investorskou společností.