Vzdělávací akademie iCollege mění vedení, ředitelem je Petr Koubský

Vzdělávací projekt zaměřený na internetové podnikání iCollege má nového ředitele, je jím jeden ze zakladatelů projektu a jeho výrazný lektor Petr Koubský. Ten plánuje změny ve vzdělávacím programu, přijdou už v jarním semestru.

Akademie iCollege mění po roce a půl vedení. Novým ředitelem je Petr Koubský, pedagog a publicista, vydavatel online časopisu 067. “Mám z toho radost, ale zároveň přistupuji k úkolu s velkým respektem – ke všemu, co se v této nevšední vzdělávací instituci dosud udělalo a ke všem, kdo za tím stáli a stojí,” uvádí Koubský ke své nové roli.

V minulosti působil jako programátor, spoluzakladatel a šéfredaktor Softwarových novin a časopisu Inside. Kromě působení v iCollege pořádá odborné konference, učí na KIT VŠE a na FF UK.

icollege_vyuka_petr_koubsky
Petr Koubský v roli lektora. Foto: iCollege

Inovovaný jarní semestr začne v březnu

Nový ředitel má v plánu změny v programu výuky, ta se bude nově soustředit na méně témat a půjde víc do hloubky. Změny se dotknou už jarního semestru, který startuje v březnu. Objeví se v něm osm témat: nástroje, nápady, finance, lidé, zákazník, prodej, růst a „ty“ (sebezdokonalování). O tom, co vás iCollege naučí (a jak vás to naučí) si můžete poměrně podrobně přečíst na jejím blogu.

iCollege vyučuje vždy na jaře a na podzim, jeden běh trvá zhruba tři měsíce a účtuje si 23 tisíc korun. Do svého jarního běhu přijímá přihlášky do 5. března.

Semestrální sobotní akademii zaměřenou na podnikání na internetu založili v roce 2012 velká jména české scény, mezi nimi Petr Koubský, Ondřej Bartoš, Jan Barta, Michal Illich nebo Olda Neuberger. Prošlo jí dosud přes 200 absolventů.

Total
0
Shares
Další články