Výzva: Evropská unie od vás chce poradit se startupy

Evropská unie žádá podnikatele zběhlé na technologické scéně i všechny ostatní, kdo mají originální nápady, o radu. Pokud víte, jak nejlépe podpořit na starém kontinentě tvorbu úspěšných globálních startupů, rozhodně byste si to prý neměli nechat pro sebe.

 

Máte-li nápad, jak by Evropská unie a její orgány mohly pomoci k rozvoji webového podnikání, neváhejte a podělte se o něj. Nápady jsou přijímány od 13. března do prvního dubnového týdne, a to od kohokoliv. Není tedy třeba žádná zkušenost ani speciální kvalifikace. Možnosti, jak se o svůj nápad podělit, jsou dvě:

Nápady se mohou týkat jakéhokoliv způsobu, jak startupy a webové podnikání podpořit. Podle blogového příspěvku na stránkách Digitální agendy pro Evropu například skrze “vzdělávání, zvyšování povědomí, nové aktivity, nové služby nebo i změnu právní regulace”.

Až skončí první fáze takzvané inspirace (potrvá ještě dva týdny), budou na základě vložených nápadů vytvořeny návrhy, co by Evropská unie skutečně mohla podniknout. Tyto návrhy budou v následujících fázích postupně komentovány veřejností, dolaďovány a nakonec i posuzovány. Projekt končí 29. května, kdy budou ty nejpovedenější nápady veřejně vyhlášeny. V tuto chvíli je vloženo na 200 různých nápadů, kterými lze volně listovat.

Via TNW

 

 

Total
0
Shares
Další články