Video: Přednášky a diskuze ze Startup Summitu

Přesně po týdnu od první velké česko-slovenské konference věnované startupům přinášíme celý obsah i ve formě videa (samozřejmě kromě networkingu a raději i afterparty). Některá vystoupení bezpochyby zapůsobila a vyvolala řadu diskuzí, takže jejich záznam jistě uvítají i ti, kdo na samotné konferenci chyběli.

Textové shrnutí celé akce jsme přinesli už v pondělním článku Co nového přinesl Startup Summit pro startupisty, kde najdete také odkazy na další články, které vyšly na zpravodajských serverech a na blozích zajímavých osobností. Video je ale video, a tak jsme zamakali, abychom vám záznam přinesli co nejdříve.

Videa jsme s ohledem na velké množství obsahu rozdělili do tří částí – kromě tohoto článku se můžete podívat i na České a slovenské startupy na Startup Summitu a nechybí ani Česká a slovenská startupová infrastruktura.

Olda Neuberger: Keynote za Česko

Rado Grežo: Keynote za Slovensko

Local versus Global

Ondřej Bartoš, Ondřej Raška, moderuje Zdeněk Cendra

Přístupy k budování firmy

Jakub Mach, Rastislav Turek, moderuje Michal Bláha

Geewa success story

Miloš Endrle

Soukromé versus veřejné

Jan Barta, Martin Kasa, Marian Piecha, moderuje Lenka Kučerová

Startupy a vysoké školy

Jaroslav Lupták, Jan Šedivý, moderuje Josef Šlerka

Česko-slovenský design prodává

Jakub Dvorský, Dan Máslo, Filip Šanta, moderuje Robert Haas

Síla propagace

Jiří Voves

Česko-slovenský gaming rulez!

Jan Čefelin, Jakub Dvorský, Lukáš Macura, moderuje Jakub Svoboda

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jsou české startupy připraveny vyrazit do světa? Ověří to v půlce května Startupbootcamp

14. května se pražský Node5 otevírá startupům, které chtějí zkusit svou připravenost vybudovat špičkový produkt a stát se vůdčími firmami ve svém odvětví. To je totiž cíl výcvikového programu Startupbootcampu. Celková hodnota účasti v programu je hodnocena na více než 400 000 eur. Jde totiž o kancelářské prostory, mentoring, peníze a důležitá možnost prezentovat se před investory.
Přečtěte si více

Damejidlo.cz už v prosinci čeká obrat kolem pěti milionů

Několik stovek lidí denně v současnosti využívá službu Damejidlo.cz, která se má stát černým koněm Slevomatu v oblasti rozvozů jídel. Spuštěna byla na začátku listopadu a nyní se po prvotním zahřívacím provozu oficiálně představila veřejnosti. Během prosince už očekává obrat kolem pěti milionů korun.