Video: Kevin Rose a 9 tipů, jak udělat web s více než milionem uživatelů

Kevin Rose, zakladatel neuvěřitelně populátní služby na sdílení odkazů Digg.com, na konferenci The Future of Web Apps London (FOWA) představil 9 bodů, díky kterým se dostal za hranici milionu uživatelů. Podívejte se na video a prezentaci.

Kevin Rose je jednou z nejzajímavějších osobností současného internetového světa. Stojí za největší službou pro sociální sdílení odkazů Digg.com, kromě toho můžete znát třeba jeho projekt WeFollow, nebo Revision3.

Na poslední konferenci The Future of Web Apps London (FOWA) představil 9 bodů, díky kterým se dostal za hranici milionu uživatelů, a které můžete využít i vy:

  • Ego – uživatelé dělají pouze to, co jim nějakým způsobem zvedá ego. Je důležité dát uživatelům pocit výjimečnosti a nadřazenosti.
  • Jednoduchost – nebudujte mraky featur, vyberte si dvě až tři a na ty se soustřeďte.
  • Build & Release – rozhodněte se, co chcete vybudovat a vybudujte to (vyhněte se “analysis paralysis”)
  • Hack The Press – dělejte okolo služby buzz, službu zpřístupněte pouze na pozvánky – snažte se ze služby udělat něco exkluzivního
  • Spojte se s vlastní komunitou – udělejte launch party, založte blog – cokoliv, co vám pomůže komunikovat s komunitou
  • Nechte si poradit – nemusíte všechno vymýšlet a řešit sami
  • Zvětšujte uživatelskou základnu – ta pak bude šířit službu dál
  • Přináší vaše služba hodnotu pro weby třetích stran?
  • Analyzujte traffic

Více ve videu, nebo v prezentaci:

Taking your Site from One to One Million Users by Kevin Rose from Carsonified on Vimeo.

 

via: Carsonified blog

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Deník českého social gaming developera: Jak monetizovat

V naší sesterské společnosti Falanxia vyvíjíme již pěknou řádku měsíců jednu z prvních velkých sociálních Facebook her v regionu - virtuální bar Bzoonk Bar. Rozhodli jsme se, že je na čase podělit se o zajímavé detaily formou neškodného a snad i přínosného selfproma. V první části na téma product placementu, reklamy a prodeje virtuálního zboží.
Přečtěte si více

Kouzelná Almara: Miton s Čuprem chtějí změnit doručování balíků

Co takhle nechat si posílat balíky třeba do blízkého obchodního centra a vyzvednout si je kdykoliv se vám zachce? To je v kostce princip chystané služby Kouzelná Almara, za níž stojí velká jména českého internetového byznysu. A co je na tom vůbec nejzajímavější? Jak zuřivě se nám kluci od internetu při téhle příležitosti dokázali pohádat o tom, co je a není inovace...