Video: Jak vypadá používání BankSimple v praxi

Online startup, který ještě letos chce změnit podobu osobního bankovnictví (nebo s tím alespoň začít), vydal první veřejné video odhalující vnitřní rozhraní a fungování služby. Co říkáte, stálo by to za pokus?

Podrobněji jsme se o BankSimple, jednom z nejočekávanějších a zároveň nejméně předvídatelných startupů současnosti, rozepsali v článku před měsícem. Služba chce v zásadě odsunout banky na pozici pouhých dodavatelů služeb a nabídnout svým uživatelům inovativní a zároveň velmi jednoduché rozhraní online s několika nezvyklými a lákavě znějícími funkcemi navíc. Podívejte se na první ochutnávku toho, jak by výsledek měl vypadat:

Mimo jiné se chce startup zaměřit na to, aby měli jeho uživatelé snadný přístup ke všem bankovním datům, neboť právě jejich získávání je podle CEO Joshua Reicha v současném bankovním systému složité. Lidé dle Reicha často mají řadu otázek ohledně svých peněz, na které nedostávají odpovědi, což by se mělo změnit.

Via RWW

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ve sklepě s Patrickem Rileym

Ředitel celosvětové sítě akcelerátorů Global Accelerator Network a spolutvůrce prestižních TechStars přijel do Prahy hodnotit české startupy u příležitosti StartupYard Demo Day. Ideální příležitost pro nás, abychom si s ním pořádně promluvili o budování startupového ekosystému, poslání startupů i některých nepotvrzených mýtech.