Video: Famózní Steve Blank ve sklepě. Tohle byla pecka

Když se Steve Blank vydal na výlet do Prahy, udělal tu chybu, že o tom tweetnul. Česká startupová scéna nezaváhala a díky aktivitě StartupYardu se ho podařilo přesvědčit k návštěvě našeho sklepa. Vznikl tak půlhodinový rozhovor a stejně dlouhá diskuze s dvacítkou narychlo sezvaných hostů. Slyšeli jsme úžasné věci a záznam nyní rádi sdílíme.

Steve Blank je jednou z nejzajímavějších osobností Silicon Valley. Zkušený podnikatel s nekonečným rozhledem je autorem slavných knih The Four Steps to the Epiphany a The Startup Owner’s Manual. Jím vypracovaná metodologie Customer Development bez přehánění změnila způsob, jakým vznikají startupy. O podnikání a inovacích přednáší na Stanfordu i v Berkeley a nepochybujeme o tom, že jeho skvěle podané postřehy ke světu startupů vás osloví a pobaví stejně jako nás…

Jen škoda, že na následné pivo do Lokálu už jsme kameru brát nemohli. Alespoň si ale česká scéna vysloužila krátkou zmínku na Stevově blogu. Velké díky všem, kdo se o tuto výjimečnou událost přičinili.

Total
0
Shares
Další články