Video: České a slovenské startupy na Startup Summitu

Přesně po týdnu od první velké česko-slovenské konference věnované startupům přinášíme celý obsah i ve formě videa (samozřejmě kromě networkingu a raději i afterparty). Některé pitche ze startupové přehlídky na diváky rozhodně zapůsobily, takže jejich záznam jistě uvítají i ti, kdo na samotné konferenci chyběli.

Textové shrnutí celé akce jsme přinesli už v pondělním článku Co nového přinesl Startup Summit pro startupisty, kde najdete také odkazy na další články, které vyšly na zpravodajských serverech a na blozích zajímavých osobností. Video je ale video, a tak jsme zamakali, abychom vám záznam přinesli co nejdříve.

Videa jsme s ohledem na velké množství obsahu rozdělili do tří částí – kromě tohoto článku se můžete podívat i na Přednášky a diskuze ze Startup Summitu a nechybí ani Česká a slovenská startupová infrastruktura.

Apiary.io

Lingibli

Reservio

Foretaster

Coraabia

Sing Something

Space Teacher

Thapir

CDN77

Summer of Startups a vyhlášení výsledků

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Inkubátory v Česku a na Slovensku si začaly vyměňovat zkušenosti

Stejně jako startupy, i všechny inkubátory, akcelerátory a technologické parky se setkávají s podobnými těžkostmi. Jde jim jak o vlastní přežití, tak o co možná nejlepší podporu inkubovaných firem. Proto se některé tyto organizace dohodly, že by si mohly prostřednictvím videokonference občas vyměnit zkušenosti a sdělit ostatním, co se jim povedlo nebo naopak nepovedlo vyřešit.
Přečtěte si více

Chatroulette se stala vzorem, přibývá následovníků

Koncept náhodného spojování lidí k online rozhovorům se i přes problematický osud průkopnické Chatroulette překvapivě pevně uchytil. Dnes je jedním z poměrně oblíbených modelů, na jehož základě zkouší štěstí celá řada mladých startupů a aplikují ho v nejrůznějších podobách a kombinacích - textově i přes mobil, pro vývojáře stránek i pro byznysmeny.