Video: České a slovenské startupy na Startup Summitu

Přesně po týdnu od první velké česko-slovenské konference věnované startupům přinášíme celý obsah i ve formě videa (samozřejmě kromě networkingu a raději i afterparty). Některé pitche ze startupové přehlídky na diváky rozhodně zapůsobily, takže jejich záznam jistě uvítají i ti, kdo na samotné konferenci chyběli.

Textové shrnutí celé akce jsme přinesli už v pondělním článku Co nového přinesl Startup Summit pro startupisty, kde najdete také odkazy na další články, které vyšly na zpravodajských serverech a na blozích zajímavých osobností. Video je ale video, a tak jsme zamakali, abychom vám záznam přinesli co nejdříve.

Videa jsme s ohledem na velké množství obsahu rozdělili do tří částí – kromě tohoto článku se můžete podívat i na Přednášky a diskuze ze Startup Summitu a nechybí ani Česká a slovenská startupová infrastruktura.

Apiary.io

Lingibli

Reservio

Foretaster

Coraabia

Sing Something

Space Teacher

Thapir

CDN77

Summer of Startups a vyhlášení výsledků

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Obrazem: Navštívili jsme Wayru. A začínáme věřit, že něco změní

Pražská pobočka globálního akceleračního programu Telefóniky otevře své brány už příští rok. Nevídaný projekt, který má pro telekomunikačního obra najít mezi stovkami až tisícovkami startupů nový velký byznys do budoucna a tedy i možnou záchranu, je svým rozsahem ohromující. A přesto se zdá, že jakkoliv je to na první pohled nepravděpodobné, za vším skutečně stojí startupový duch.