Videa z přednášky krále prezentací Nathana Golda

V pondělí 10. září se nám TechSquare postaral o zajímavý zážitek. Do Prahy dorazil kouč Nathan Gold, který po celém světě učí podnikatele i zaměstnance firem navrhnout, sestavit a hlavně odprezentovat přednášku tak, aby vyčnívala z davu a divákům zůstala na dlouho v hlavách. Nyní se na Nathana můžete podívat přímo v akci.

Přibližně před týdnem jsme hlavní postřehy z celé akce shrnuli v článku Nathan Gold: Jak se naučit skvěle prezentovat, pokud si je ale chcete dále rozšířit nebo jen připomenout, máte nyní skvělou příležitost. Tedy pokud si najdete přibližně hodinu a půl času. Na stránkách Meta TV se objevil záznam obou částí semináře, najdete je na následujících odkazech:

Obě prezentace jsou sesynchronizované se slidy, takže se nemusíte bát, že byste o něco zásadního přišli. Za záznamem totiž stojí stejný tým, jako za startupem SlidesLive, který se právě tuto obvyklou bolest videozáznamů z prezentací snaží vyřešit.

Nathan Gold má za sebou 15 tisíc prezentací pro nespočet velkých i menších firem a jednoho dne se proto rozhodl, že se samotné prezentování stane náplní jeho práce. V rámci svého programu The Demo Coach se zaměřuje především na zvládnutí vysoce důležitých prezentací před investory či obchodními partnery, jeho rady a varování se ale dají uplatnit takřka při jakékoliv prezentační příležitosti. Byť sám říká, že až na výjimky neříká vlastně žádná velká tajemství.

Total
0
Shares
Další články