Videa z Indie Games CZ vol. III

Poslední setkání nezávislých herních vývojářů Indie Games CZ bylo zároveň prvním neoficiálním setkáním nové sekce Globalstartups.cz zaměřené na hry. A kameramani Tyinternety.cz u toho nemohli chybět. Podívejte se na videa z přednášek herních vývojářů.

Setkání Indie Games CZ se už pomalu stává tradicí. Jednou za tři měsíce se začínající i zkušení čeští herní vývojáři potkávají, aby si vyměnili know-how a a zkušenosti a poznali nové kolegy v extrémně konkurenční branži, která z podstaty malého českého trhu musí být globální (proto i propojení s Globalstartups.cz).

Na posledním setkání v pravdě indie prostředí Prager Kabarettu sice organizátory trochu zlobila technika, ale i tak se nám podařilo natočit všechny přednášející. Užijte si videa.

Hry v HTML5

Lukáš Chleba Franěk a Ondřej Žára o použitelných HTML5 technologiích pro výrobu browser games i s poznatky z vývoje hotové HTML5 hry.

Jak zapezpečit vývoj hry po finanční stránce

Marek Rosa se podělil o to, jak získat investora a udělat při tom co nejméně chyb.

GGJ 2012 – 5th Element post-mortem

Hru lze v podstatě dokončit i za pouhých 48 hodin. Jak se to povedlo týmu okolo Jána Ilavského na posledním Prague Game Jamu?

Falanxia – Spaced Away

O zkušenostech s hledáním publisherů a nakopávající návštěvě Game Developers Conference.

Jan Kavan (CBE software s.r.o.) / J.U.L.I.A.

O nové hře studia CBE Software J.U.L.I.A. (trailer zde).

Stanislav Hubáček / Game Studies MU

O programu Game Studie na Masarykově univerzitě v Brně.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Moredays

Další z českých projektů, který by rád ovládl část světa, čeká oficiální start právě v následujících týdnech. Designově velmi povedený a díky důrazu na zábavnost také uživatelsky přitažlivý organizátor času Moredays vyráží za úspěchem do Silicon Valley a my opět máme k dispozici pár exkluzivních informací i screenshotů přímo od jeho tvůrců.