VentNation: Místo kde můžete upustit páru

Zasekli jste se v zácpě a přijeli pozdě do práce? Už vás unavuje zapatlané umyvadlo zubní pastou drahé polovičky? Potřebujete si ulevit? Pak navštivte VentNation, protože to je přesně místo, které potřebujete.

Samozřejmě byste si mohli ulevit i na Facebooku nebo, když na to přijde, na Twitteru. Jenomže na VentNation v tom nebudete sami. Žádné statusy o tom, jak výborný byl oběd, jak nádherná byla dovolená nebo jak skvělý byl ten nový objev vaší kamarádky na včerejším rande. Nic, co by naznačovalo, že ostatní mají skvělý den, zatímco se vy trápíte. Protože oběd byl spálený, dovolená stála za starou bačkoru a ten novej kluk byl pěkně zoufalej.

K ventilování svých neštěstí můžete použít (s)prostý text, video, obrázek nebo odkaz. Můžete zvolit kategorii svého osobního neštěstí, dalšími možnostmi je například hodnocení nářků ostatních uživatelů či sdílení svých frustrací na dalších sociálních sítích (pro případ, že by vám místní publikum nestačilo).

A nebo se můžete zkusit uklidnit, vydýchat se, chvíli si odpočinout a přiznat si, že se vlastně nic tak hrozného nestalo. Nebo si nechat pomoci od profesionála, pokud nic z přechozího nepomůže. Protože, buďme upřímní, na internetu už je podobných nářků ažaž, a i když vám může krátkodobě pomoci se ostatním břídilům vybrečet na rameni, z dlouhodobého hlediska to stejně nic neřeší. Tak se raději se oklepejte a běžte dál…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Czech Global Startups se představují veřejnosti

Seznam českých globálních webových startupů začíná být kompletní a tak nastal čas nově utvořenou platformu Czech Global Startups představit hezky zblízka. Kromě spuštění první verze webu se chceme podělit také o to, co se od nás vlastně dá v dohledné době čekat, jak pokračuje spolupráce českých startupů a k čemu bude celý nápad sloužit do budoucna.