Velký datový hackathon začíná zítra v šest v Node5

Parta z Twista, Click2stream nebo Apiary a plno dalších lidí. Bude to velká akce. Začne přednáškovým pátkem a bude pokračovat až do neděle. Tématem jsou big data a jejich analýza a vizualizace.

Své přednášky přednese Štěpán Bechyňský z Microsoftu, Petr Šimeček z Kebooly nebo Adam Herout, který provede účastníky světem počítačového vidění.

Pro ty, kteří zůstanou na víkend, jsou připravena  testovací data, servery, služby typu GoodData, Google BigQuery, Windows Azure, RESTová API, nějaká ta IoT udělátka (mikropočítače, hlukové a jiné senzory, světla s apíčkem a tak dále.

Nebudou chybět ani techničtí a byznysoví mentoři. Takže už jenom rozhýbat prsty, zrušit víkendový program a připravit se na datový nářez. Hlásit a registrovat se s dobrovolným vstupným můžete na této adrese.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Dejte šanci Berlínu. On vám ji dá taky

To, že je Berlín skvělým místem pro začátky v byznysu, se zdá být pro mnoho lidí v Česku a na Slovensku stále překvapením. A protože je Berlín domovem i mojí firmy, rozhodla jsem se vám nabídnout pár důvodů, proč byste na Silicon Allee, jak se mu někdy přezdívá, neměli zapomínat. Ať už se poohlížíte po nové pracovní pozici, či si hodláte splnit sen o zajímavé práci v zahraničí, právě německé startupy tuto možnost stále častěji nabízejí.