Velikonoční Startupcamp představí Jakuba Havrlanta i zahraniční týmy StartupYardu

Poslední březnová neděle je tady a to přirozeně znamená i další pražský Startupcamp. A že jsou Velikonoce nám vůbec nevadí, protože to znamená, že si pivní networking tentokrát můžeme natáhnout, jak se nám bude chtít. Sedmý Startupcamp proběhne 31. března od 18 hodin tradičně v cafe NoD.

Protože jsou Velikonoce svátkem plným barev a pestrosti, bude tentokrát i program Startupcampu pestřejší. Ve volném diskuzním formátu dostaneme všichni příležitost vyzpovídat veleúspěšného Jakuba Havrlanta, českého šéfa Allegro Group a účastníka řady dalších projektů. Následně se představí trojice zahraničních projektů, které se letos staly součástí pražského akcelerátoru StartupYard, a připraveno máme i pár dalších krátkých pitchů. Jako obvykle se ale vynasnažíme s oficiálním programem vejít do hodiny…

  • 18:15 – Jakub Havrlant: ASK ME ANYTHING
  • 18:35 – STARTUPYARD GLOBAL: StartitUp (USA), works.io (CAN, CHE), Travelatus (RUS)
  • 18:50 – SPECIAL PITCH: Mjobs.tv, nácvik na soutěž v Cannes (zpětná vazba vítána!)
  • 19:00 – PITCHE: Tykadla, Hlídačky, Startup Summit
  • 19:15 – NETWORKING & BEERS!

Svou účast nezapomeňte potvrdit na Facebooku a samozřejmě přijďte včas, tedy nejlépe na šestou. Uvidíme se!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Čeští Dreadlocks uspěli na Kickstarteru a radí, jak je následovat

Jen něco málo víc než týden trvalo hře Dex, než splnila svůj primární cíl vybrat na Kickstarteru 14 tisíc liber (asi 450 tisíc korun), a nyní už směřuje k cílům dalším a ještě ambicióznějším. A protože na nejznámější crowdfundingové platformě světa Češi stále ještě nebodují každý den, zajímalo nás, jak to tým Dreadlocks udělal.
Přečtěte si více

Pondělní eClub zve na setkání s Adamem Zbiejczukem

Steven Kuyan, Jan Šedivý, Filip Molčan, Adam Zbiejczuk, Petr Kukol, Petr Flégl. To jsou jména řečníků, kteří letos doplňují startupový program studentského eClubu pořádaného Janem Šedivým o zajímavé prezentace. V pořadí čtvrté setkání proběhne opět v pondělí večer a všichni zájemci jsou zváni.