Ve sklepě s Tomášem Čuprem

Dalším hostem v našem sklepení je Tomáš Čupr, jeden ze zakladatelů hromadného nakupování v Česku a šéf portálu Slevomat.cz. Prozradil nám, že slevy si nás už brzy najdou i na ulici přes mobilní telefony a také vysvětlil, proč se mu nechce platit slevovým agregátorům.

Největší událostí pro přeplněný český trh slevových portálů a jejich agregátorů je v posledních týdnech zejména ohlášený příchod Seznamu, který může do značné míry změnit pravidla hry. I dosavadní jednička Slevomat.cz už ví, že o svou vedoucí pozici téměř jistě přijde, i proto ale chystá řadu novinek – tou zřejmě nejzajímavější z našeho pohledu je představení nového modelu pro mobilní telefony, který nabídne ty pravé slevy na pravém místě tomu pravému člověku. Probrat jsme toho ale stihli ještě mnohem víc…

(Omlouváme se za horší kvalitu obrazu a slibujeme, že techniku do příštího týdne srováne do latě. Určitě se tím ale nenechte odradit, byla by to škoda ;-)

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Kodiak

Tohle není ani tak příběh jedné aplikace či jednoho startupu, ale spíš zajímavá výpověď o startupovém podhoubí v Jablonci. Kdo v pozadí tuší vliv Mitonu, tuší správně. První velký příspěvek z experimentálního severočeského prostoru Ragtime je hezkým příslibem do budoucna a jasným vzkazem pro všechny podnikavé obyvatele malých měst.