Ve sklepě s Petrem Koubským o iCollege a svobodě internetu

Analytik Petr Koubský se tento rok zjevně našel v projektu iCollege, který si vytkl za cíl začínajícím i pokročilým internetovým podnikatelům v Česku zpřístupnit úzce zaměřené vzdělání. Končící první běh tohoto programu se stal ideální záminkou k rozhovoru, prostor se ale našel i na další témata.

O zrození iCollege, o potřebách rodících se českých internetových podnikatelů i o plánech a chystaných změnách do budoucna se Petr Koubský baví s velkou chutí a celý projekt přijal za svůj s až nečekanou vervou. Zajímal nás samozřejmě i jeho názor na slovo “startup”, chtěli jsme se dozvědět, jak takový analytik vlastně pracuje s informacemi, a ve druhé  části rozhovoru jsme se podívali také na zoubek aktuálnímu boji veřejnosti za svobodu internetu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Czech Indie Power: Kreativita utržená ze řetězu

Jestli se dá nějak shrnout trend mezi českými nezávislými herními tvůrci, byl by to hlavně důraz na fantastickou audiovizuální stránku. Jakub Dvorský proslavil ve světě české herní vývojáře svým originálním vizuálním přístupem už před pěknými pár lety a dnešní hry tomuhle obrázku rozhodně ostudu nedělají.
Přečtěte si více

Můj trip do Valley a lean startup jako návrat zdravého rozumu

Na konci minulého roku jsem poprvé navštívil USA. Konkrétně jsem letěl do San Franciska na dvě konference a jeden workshop, abych načerpal inspiraci pro konferenci WebExpo Prague, jíž jsem zakladatelem. Rád bych vám popsal, co jsem si ze své cesty odnesl - pár postřehů ohledně startupových trendů a také několik nahlédnutí do mentality Američanů.