Ve sklepě s Petrem Koubským o iCollege a svobodě internetu

Analytik Petr Koubský se tento rok zjevně našel v projektu iCollege, který si vytkl za cíl začínajícím i pokročilým internetovým podnikatelům v Česku zpřístupnit úzce zaměřené vzdělání. Končící první běh tohoto programu se stal ideální záminkou k rozhovoru, prostor se ale našel i na další témata.

O zrození iCollege, o potřebách rodících se českých internetových podnikatelů i o plánech a chystaných změnách do budoucna se Petr Koubský baví s velkou chutí a celý projekt přijal za svůj s až nečekanou vervou. Zajímal nás samozřejmě i jeho názor na slovo “startup”, chtěli jsme se dozvědět, jak takový analytik vlastně pracuje s informacemi, a ve druhé  části rozhovoru jsme se podívali také na zoubek aktuálnímu boji veřejnosti za svobodu internetu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Seznam na pondělí chystá odpoledne pro začínající firmy

Lidé ze společnosti Seznam.cz v pondělí 8. října v TechSquare prozradí tipy a triky ze zákulisí, které se budou zaručeně hodit při rozjezdu podnikání: jak pracovat s nápadem, jako postavit produkt a návrh webu pro uživatele, jaké mají vlastní zkušenosti s rozjezdem. Účastníci budou mít také možnost si s každým přednášejícím sednout samostatně.