Ve sklepě s Petrem Koubským o iCollege a svobodě internetu

Analytik Petr Koubský se tento rok zjevně našel v projektu iCollege, který si vytkl za cíl začínajícím i pokročilým internetovým podnikatelům v Česku zpřístupnit úzce zaměřené vzdělání. Končící první běh tohoto programu se stal ideální záminkou k rozhovoru, prostor se ale našel i na další témata.

O zrození iCollege, o potřebách rodících se českých internetových podnikatelů i o plánech a chystaných změnách do budoucna se Petr Koubský baví s velkou chutí a celý projekt přijal za svůj s až nečekanou vervou. Zajímal nás samozřejmě i jeho názor na slovo “startup”, chtěli jsme se dozvědět, jak takový analytik vlastně pracuje s informacemi, a ve druhé  části rozhovoru jsme se podívali také na zoubek aktuálnímu boji veřejnosti za svobodu internetu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak chtěl Robin rozjet CzechCrunch v roce 2012, ale už tehdy jsme mu to rozmlouvali

Někdy na jaře roku 2012 (a long time ago in a galaxy far, far away...) se Robin Raszka snažil se mnou a s Kubou Svobodou na základě tehdy mega populárních Těchinternetů společnými silami vytvořit médium, které by se zajímalo o startup scénu v ČR. My jsme věřili, že už ho máme, a tak jsme se nedohodli. O dva roky později sága pokračuje...
Přečtěte si více

Deset nejnesmyslnějších webových služeb

There's and app for that. Tohle rčení zná asi každý a je pravdou, že chudák starý internet se už dnes se stovkami tisíc mobilních aplikací nemůže měřit ani počtem, ani pestrostí použití. Pořád ale má pár zajímavých trumfů v rukávu díky lidem, kteří zřejmě nikdy neslyšeli další zajímavé rčení: To, že můžeš, ještě neznamená, že bys měl.