Ve sklepě s Pavlem Doležalem

Představujeme další novinku na stránkách Těchinternetů, pravidelné videorozhovory z našeho prastarého sklepení. Poté, co Ataxo koupilo H1.cz, a také proto, že jsme ho měli zrovna po ruce, rozhodli jsme se odstartovat Pavlem Doležalem, který Ataxo zakládal a jen před pár týdny prodal zbytek svého podílu.

Kam jinam bychom si měli osobnosti české (prozatím) internetové scény zvát, než do našeho sklepení, jehož vysoké stěny pamatují více než sedm staletí, a kam ruch každodenní reality nedoléhá ani ozvěnou. Snad se od těch, kteří jsou zde našim otázkám vydáni napospas, čas od času dozvíme i něco, o čem se ve světě tam nahoře nemluví.

Pavel Doležal zde usedl jako vůbec první host, následující rozhovor tak zhlédněte s vědomím, že na sobě ještě budeme pracovat. V otázkách jsme nemohli vynechat Ataxo, Pavlovy aktuální investorské aktivity ani jeho názory na českou startupovou scénu.

Za týden na stejném místě zazní slova Tomáše Búřila, bývalého obchodního ředitele portálu Seznam.cz a současného člena vrcholového vedení Centrum Holdings.

 

Total
0
Shares
Další články