Ve sklepě s Michalem Trubanem, běhajícím inovátorem

Podle aktuálního žebříčku společnosti Deloitte je slovenský WebSupport osmou nejrychleji rostoucí technologickou firmou ve střední a východní Evropě. Vděčí za to i velkému důrazu na inovace, stojí za startupy jako NiceReply, inHiro nebo Scaledo. Jak se “nudná” hostingová firma stane takovým tahounem?

Michal Truban se může chlubit nejenom velkým rozhledem a fungující společností, ale také zajímavou podnikatelskou filozofií, která spojuje to nejlepší z byznysu a ze sportu. Pokud snad ještě nesledujete jeho blog, rozhodně byste to měli napravit. Poučením ze sportu, budování inovativní firemní kultury a tomu, jak nastavit firmu na spin-offy, jsme věnovali premiérový rozhovor v nových kancelářích Tyinternety.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Lean Startup Machine se řítí do Prahy. Výjimečný workshop už za dva týdny

Lean je stále populárnější metoda efektivního zakládání firem a vytváření produktů s vysokým potenciálem, díky které ušetříte spoustu času, peněz a zvýšíte si pravděpodobnost úspěchu. Průkopníkem téhle metody není nikdo jiný než Eric Reis a právě jeho intenzivní třídenní workshop Lean Startup Machine už 1. března dorazí do Prahy.